Svátek má: Leona

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Zemřela pravicová ODS - do hrobu dána - siroty po ní zůstaly - a přicházely každičkého rána a svoji ODS volaly - zželí se Klausům milých dítek a založí novou "ODS", doufejme, že ano. Sirota.
• Pochvíčka před jeho prostrčením na funkci ministra znal jen Poche, šejdíř ČSSD z Pražské zkažené ČSSD. To musel být sakra zájem, že ten pytlíček dnes zastupuje zájmy občanů ČR v zahraničí a fandí při tom Benderovcům. Ale už i organizuje světový mír že ?
• Možná že za prosazením Pochvíčka na funkci ministra jsou zájmy Ukrajinských Benderovců a fašistů, které Pochvíček vzápětí po svém ustanovení podpořil a potvrdil,že mu jejich genocida a řádění s Hitlerovci nevadí. To je jejich vnitřní věc ?
• Tomáš Pochvíček je figurka a poskok soudruha Pocheho ze zkažené Pražské ČSSD. Každý občan ČR by si měl uvědomit že procpat takového pepka vyskoče až na funkci ministra zahraničí - nebylo jen tak. Bylo za tím vydírání Babiše a jeho vlády jako prase Proč ?
• ČESKÁ POLICIE prověřuje schvalování teroru - CHTĚL jsem se zeptat jestli mám OZNAMOVACÍ POVINOST,když bude soused(nebo kdokoliv) SCHVALOVAT útoky naMUSLIMY a kolik dostanu za udání ZAPLACENO?a také jestli BUDOU vylepovány OZNÁMENÍ kdo byl ODSOUZEN?
• Demokratu Hilšerovi i deviantu Fischerovi nevadí,že Senátu 90% voličů nedůvěřuje. Oni tu důvěru nepotřebují. Stačí jim pár tisíc hlasů sehnaných za prachy Pražských kmotrů -a šup, už jsou u koryta na 6 let. To je katastrofa ČR.
• Blíží se jaro. Proč nejít demonstrovat ve svém vlastním zájmu za zrušení zbytečného Senátu, církevních restitucí pro katolíky a muslimy a nucené poplatky pro prašivou ČT ? S klidem a morální převahou. Tohle je skutečně rozumné. Jinak se šmejdů nezbavíme.
• Zrušme Senát který prasí ústavu i demokracii ČR. Je to orgán k ničemu, nemá žádné pravomoce a voliči mu plošně nedůvěřují. Jde sice o tučná koryta pro Lidovce,Štěcha,Fischera,Hilšer​a,Drahouše a podobnou sebranku - ale ti ať jdou klidně do rdele...
• Všichni voliči by si měli uvědomit, že volby do Senátu ke kterým stačí 15% účast - by neměly ve skutečném demokratickém státě platit. Občané už léta dávají najevo,že Senátu nevěří - a NIC.
• Je velmi zajímavé žer do zbytečného Senátu kterému nedůvěřuje 90% voličů se derou hlavně akademici,lékaři,umělci,advoká​ti a podobná sebranka, co se jí povalování v Senátu 6 let líbí. Je to odpad naší společnosti a paraziti,kterým nedůvěra lidí...
• Cirkve je nutne uplne zrusit,vzdyt kryji GRAZLY jmenem boha;nikdo ho nevidel ,neslysel a oni se jim ohani jak VEJIREM;kdy byl ,tak by musel takove PARCHANTY davno ODDELAT nebo si je vzit k SOBE-tam by neskodili.Pochopi VERICI jaka SEBRANKA KAZE BLU...
• Nejvíce podporují katolíky a muslimy Senátoři, kteří se povalují ve zbytečném Senátu a podle volební účasti občanů jim 90% voličů nevěří a k volbám nechodí. Toho šmejdi využívají k manipulaci voleb do Senátu,které by pro nízkou účast neměly platit.
• Preriznout;od BISKUPU az k tomu NEJNIZSIMU jsou temer vsichni UJETY;byt z nich EUNUSI nebyli by NIKOMU NEBEZPECNI;jsou LIDE s POTREBAMI;pritom by stacilo,aby je Franta zbavil ZAVAZKU vuci NEKOMU ,koho neznaji a ani nemohou..Pochopi to v VATIKANU?????
• Zdá se, že stamiliardy od státu církvím neslouží k obecnému blahu ale i zkaženým poživačným prelátům,kteří asi z nudy obtěžují mládež. O tom katolická vrchnost drží bobříka mlčení. Ale taková je pravda. Je čas se středověkým náboženstvím skončit.
• Poživační katolíci ale i muslimové v ČR žijí z daní všech občanů včetně nevěřících,kterých je více jak 90%. Voliči by se měli konečně probudit a umožnit aby si své katolíky a muslimy platili jejich věřící. Podvedli nás kluci z ODS i Lidovci. Fuj.
• Ukazuje se že velká část nevěřících občanů ČR (je jich více než 90% z celkového počtu obyvatel) ani neví ,že kleroparaziti si s pomocí zkažené ODS zařídili přehnané církevní restituce za zády lidí a navíc je nutí k vydržování církví z daní ještě 30 let.
• Na druhou stranu musely a musi mit SLEPICI MOZKY;15lete holka nevi ,proc ji FARAR vysvekla a leze na NI?To vedela ZPEVACKY z KURU,kdyz si zacala s fararem:rodina byla FANATCKY POBOZNA a dcera vedela o co jde!Flandanci meli PRILEZITOST a tu VYUZILI.....
• Přeříznout mládež se otcům svaté církve daří,protože mají lidské pudy. Problém je v tom že se vydávají za svaté a svého postavení zneužívají jako vepři. Bohužel to nejvyšší prelátí tají a dělají že nic. Je to však ukázka jejich zkaženosti a prolhan...
• No podívejte se na to z té lepší stránky, když soudruh Gerloch nebude ústavním soudcem, tak bude mít alespoň víc volného času a může si zajet třeba do Tater a vyšlápnout si na Gerlach.
• Kádrovat Gerlocha po třiceti letech vlády nového režimu je pořádná prasečina šmejdů z TOP,Lidovců,ODS a Senátu. Tato louže fakálií z Prahy se chová jak prasata. A má pochopitelně podporu prašivé ČT. Není normální aby ta sebranka útočila jako šílené kr...
• My biskupove;kecaji ;tem je lito,ze swinstvo vyplavalo na povrch;nic jineho;Duka zvani o HISTERII;vi proc;jinak by se nezastaval zas-ra-nych FRATERNIKU:FRANTA ""premysli" A cim?KDYBY MYSLEL,tak CELIBAT ZRUSI ;sam musi VEDET ,ze SUKNE nebrani ZNEUZIVANI:::
• Gerloch je ukázka selektivního přístupu Stohoven v Praze, zbytečných povalečů v Senátu a další zkažené havěti k ovlivňování státní správy nejhoršími charaktery v naší společnosti. Tato sebranka prasí státní správu i Ústavní soud proto,aby služil jen jí.
• Hi! Хочу не вляпаться с заказом рекламы в интернете. Помогите мне как не допуститьэтого? Я купила салон красоты, который уже 10 лет работает. ОН очаровательный салончик. Муж от моего выбора был в шоке. Доходы у моего салончика очень маленькие оказались...