Svátek má: Leona

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Blíží se jaro. Proč nejít demonstrovat ve svém vlastním zájmu za zrušení zbytečného Senátu, církevních restitucí pro katolíky a muslimy a nucené poplatky pro prašivou ČT ? S klidem a morální převahou. Tohle je skutečně rozumné. Jinak se šmejdů nezbavíme.
• Zrušme Senát který prasí ústavu i demokracii ČR. Je to orgán k ničemu, nemá žádné pravomoce a voliči mu plošně nedůvěřují. Jde sice o tučná koryta pro Lidovce,Štěcha,Fischera,Hilšer​a,Drahouše a podobnou sebranku - ale ti ať jdou klidně do rdele...
• Všichni voliči by si měli uvědomit, že volby do Senátu ke kterým stačí 15% účast - by neměly ve skutečném demokratickém státě platit. Občané už léta dávají najevo,že Senátu nevěří - a NIC.
• Je velmi zajímavé žer do zbytečného Senátu kterému nedůvěřuje 90% voličů se derou hlavně akademici,lékaři,umělci,advoká​ti a podobná sebranka, co se jí povalování v Senátu 6 let líbí. Je to odpad naší společnosti a paraziti,kterým nedůvěra lidí...
• Cirkve je nutne uplne zrusit,vzdyt kryji GRAZLY jmenem boha;nikdo ho nevidel ,neslysel a oni se jim ohani jak VEJIREM;kdy byl ,tak by musel takove PARCHANTY davno ODDELAT nebo si je vzit k SOBE-tam by neskodili.Pochopi VERICI jaka SEBRANKA KAZE BLU...
• Nejvíce podporují katolíky a muslimy Senátoři, kteří se povalují ve zbytečném Senátu a podle volební účasti občanů jim 90% voličů nevěří a k volbám nechodí. Toho šmejdi využívají k manipulaci voleb do Senátu,které by pro nízkou účast neměly platit.
• Preriznout;od BISKUPU az k tomu NEJNIZSIMU jsou temer vsichni UJETY;byt z nich EUNUSI nebyli by NIKOMU NEBEZPECNI;jsou LIDE s POTREBAMI;pritom by stacilo,aby je Franta zbavil ZAVAZKU vuci NEKOMU ,koho neznaji a ani nemohou..Pochopi to v VATIKANU?????
• Zdá se, že stamiliardy od státu církvím neslouží k obecnému blahu ale i zkaženým poživačným prelátům,kteří asi z nudy obtěžují mládež. O tom katolická vrchnost drží bobříka mlčení. Ale taková je pravda. Je čas se středověkým náboženstvím skončit.
• Poživační katolíci ale i muslimové v ČR žijí z daní všech občanů včetně nevěřících,kterých je více jak 90%. Voliči by se měli konečně probudit a umožnit aby si své katolíky a muslimy platili jejich věřící. Podvedli nás kluci z ODS i Lidovci. Fuj.
• Ukazuje se že velká část nevěřících občanů ČR (je jich více než 90% z celkového počtu obyvatel) ani neví ,že kleroparaziti si s pomocí zkažené ODS zařídili přehnané církevní restituce za zády lidí a navíc je nutí k vydržování církví z daní ještě 30 let.
• Na druhou stranu musely a musi mit SLEPICI MOZKY;15lete holka nevi ,proc ji FARAR vysvekla a leze na NI?To vedela ZPEVACKY z KURU,kdyz si zacala s fararem:rodina byla FANATCKY POBOZNA a dcera vedela o co jde!Flandanci meli PRILEZITOST a tu VYUZILI.....
• Přeříznout mládež se otcům svaté církve daří,protože mají lidské pudy. Problém je v tom že se vydávají za svaté a svého postavení zneužívají jako vepři. Bohužel to nejvyšší prelátí tají a dělají že nic. Je to však ukázka jejich zkaženosti a prolhan...
• No podívejte se na to z té lepší stránky, když soudruh Gerloch nebude ústavním soudcem, tak bude mít alespoň víc volného času a může si zajet třeba do Tater a vyšlápnout si na Gerlach.
• Kádrovat Gerlocha po třiceti letech vlády nového režimu je pořádná prasečina šmejdů z TOP,Lidovců,ODS a Senátu. Tato louže fakálií z Prahy se chová jak prasata. A má pochopitelně podporu prašivé ČT. Není normální aby ta sebranka útočila jako šílené kr...
• My biskupove;kecaji ;tem je lito,ze swinstvo vyplavalo na povrch;nic jineho;Duka zvani o HISTERII;vi proc;jinak by se nezastaval zas-ra-nych FRATERNIKU:FRANTA ""premysli" A cim?KDYBY MYSLEL,tak CELIBAT ZRUSI ;sam musi VEDET ,ze SUKNE nebrani ZNEUZIVANI:::
• Gerloch je ukázka selektivního přístupu Stohoven v Praze, zbytečných povalečů v Senátu a další zkažené havěti k ovlivňování státní správy nejhoršími charaktery v naší společnosti. Tato sebranka prasí státní správu i Ústavní soud proto,aby služil jen jí.
• Hi! Хочу не вляпаться с заказом рекламы в интернете. Помогите мне как не допуститьэтого? Я купила салон красоты, который уже 10 лет работает. ОН очаровательный салончик. Муж от моего выбора был в шоке. Доходы у моего салончика очень маленькие оказались...
• Proti zdanění církevních restitucí nejvíce ječí kleroparazité katolíci, zbyteční po Senátu se povalující senátoři a všelijaká havěť advokátů z Prahy kteří na tom božím kšeftu vydělávají. Nezaslouží si nic.Ať se živí prací šmejdi.
• Doufam ,ze TEREZA- PASERACKA HEROINU dostane DOZIVOTI;vzdyt mohla zabit tolik lidi ,ze si lze tezko predstavit….je mlada a muze studovat v base,jak planovala,ovsem jako ESKORT uz asi kvalitu neukaze….
• Zdanění církevních restitucí by bylo urážkou boha. Ten chce pro církve majetek proto aby mohly lépe vychovávat mládež a bludné ovečky,které neví kudy- kam. Církev svatá nutně potřebuje více peněz zejména od nevěřících občanů,kterých je v ČR více než 90%
• Otec A. Gerlocha byl novinář, od dubna 1970 vedoucí ideologického byra ÚV KSČ na konci 70.let byl zástupcem šéfredaktora Rudého práva. Matka pracovala na sekretariátu KSČ. A. Gerloch byl již v 18 kandidátem na členství v KSČ.
• "My biskupové vyjadřujeme lítost" ... že se nám nepodařilo utajit ty prasečiny proti mládeži. To víte občané, máme teď starost jak ještě rozmnožit ty stamiliardy co nám daroval stát. Budeme na něho muset více žalob o majetek posílat,že ?
• stahovač králíků s chutí a nevídaným entuziasmem hlasoval proti jednomu z nejuznávanějších právníků,kterému nesahá ani po paty,protože ho navrhl president. Ti senátní blbci hnojí ústavní soud a posírají české zákonodárství-pryč s tou lůzou