Svátek má: Hedvika

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Miliardové podvody ODS povídej zajímavé, tvoje POVINOST je to ŽALOVAT, my víme ze Babis si podvody vybudoval miliardový AGROFERT za 1500 miliard tak to běž určitý politrukblbe fízle z Liberce i s tím napráskat .
• Jses magor co tu pises SAM SOBE PRISPEVKY A NIKDO TU UZ NECHODI NA DISKUSI. ..Aháá,tak když jsme my obyčejná slušní občané z ČR a z Libereckého kraje magoři,debilové a já nevím co ještě a nikdo sem nechodí do diskuze,tak proč vás to ODS,TOP09 sere?
• Čínská státní společnost CITIC, která by měla z rozhodnutí Pekingu převzít krachující společnost CEFC zatčeného Zemanova poradce Jie Ťien-minga, oficiálně dokončila audit majetku v české pobočce.Rozdíl mezi účetní hodnotou je 17 miliard,Jó Luftjarda umí
• NATO je mírová obrana proti věčně agresivním Putinovým choutkám, dobře střežená hráz míru protiPutinovým imperialistickým choutkám k okupování sousedních zemí jako je Afganistán,Čečensko,Oseti​e,Mo​​ldavsko a j.
• Takže jste se pravičáčci z ODS,TOP09 dopustili úmyslného 35 miliardového podvodu na přelomu roku 2008/2009 a už je mě naprosto i jasné,jak by dopadla ta Vaše ODS,TOP09 důchodová reforma,to by byl další ODS,TOP09 podvod na slušné obyčejné občany v ČR.
• Jses magor co tu pises SAM SOBE PRISPEVKY A NIKDO TU UZ NECHODI NA DISKUSI. Tak pokracuj idiotku a pak jdi do skoly kde ti maji rict ze NATO je utocne protoze nikdy nebojuje na svem uzemi ale jen na cizim uzemi!!! Mas vymyty mozecek -a co zdravi slouzi?
• www.novinky.cz/zahranicni/evro​​​pa/485509-putinova-obliba-pa​d​a​-kvuli-duchodove-reforme.h​tm​l Začíná Putinův pád, 60% mužů se v Rusku nedožije 65let,a tedy i nedosáhne na důchod, Rusové se bouří, každý den demonstrace!!
• Krásně to Sebranka Pitomiových Dementů SPD a Komunistická Sebranka Českých Mafiánů KSČM projeli,v Praze totální propad,zbavila se těch úchylů,kteří se zase nastěhovali do Ostravy,i proto jsou tam proti Praze tisíce volných bytů za babku.!!
• 35 miliard z důchodoveho fondu bylo zcela legálně převedeno do rozpočtu, takové věci nejsou BLBE TRESTNÉ, na to má právo každý ministr financí běž to vole klidně žalovat a vrať se raději k tlučení po hlavách pendrekem určitý POLITRUKBLBE z Liberce!!
• NATO je mírová obrana proti věčně agresivním Putinovým choutkám, dobře střežená hráz míru proti Putinovým imperialistickým choutkám k okupování sousedních zemí jako je Afganistán,Čečensko,Oseti​e,Mo​​ldavsko aj.
• To můžete ODS, TOP09 maximálně tak žvanit vrabcům na stromě,nacpali jste 35 miliard do vytunelovaných bank a ty peníze byli určené jen na důchody!Takže jste se pravičáčci z ODS,TOP09 dopustili úmyslného 35 miliardového podvodu na přelomu roku 2008/2009.
• Komouši že se rozprchli?Naivo,nejvíc známých estébáků a komunistů najdeme přece v KSČM,která se překabátila z KSČ ne?Pravda většina vyzgebala,zbyli stařečci,dokonce 25 už 90tiletýchKSČM dinosaurů kandidovalo v těchto volbách, dostali od KSČM pokyn na puč
• O všechno nás připravil privatizací ZRZAVÝ SOUKMENOVEC parazit Klaus,západní fašouny dotáhl obrovskými pobídkami za své vlády známý zmrd zmatenec Zeman,díky tomu z Česka odchází 500miliard-Putinův slouha poškozující Česko kecy,že Česko vyrábělo Novičok...
• Děkujeme pracujícímu lidu,že nezvolil nikoho z KSČM do senátu ale ZVOLILI KOMUNISTY ZA ODS, STAN, KDU,CSSD, ANO... vetsina komunistu se rozlezly do vsech stran a zkouseji naplnit sve penezenky pod jinym praporem :))
• O všechno nás připravil privatizací ZRZAVÝ SOUKMENOVEC parazit Klaus,západní fašouny dotáhl obrovskými pobídkami za své vlády známý zmrd zmatenec Zeman,díky tomu z Česka odchází 500miliard-Putinův slouha poškozující Česko kecy,že Česko vyrábělo Novičok...
• NATO je mírová obrana proti věčně agresivním Putinovým choutkám, dobře střežená hráz míru proti Putinovým imperialistickým choutkám k okupování sousedních zemí jako je Afganistán,Čečensk ,Oseti​e,Mo​ldavsko a j.
• O všechno nás připravil privatizací ZRZAVÝ SOUKMENOVEC parazit Klaus,západní fašouny dotáhl obrovskými pobídkami za své vlády známý zmrd zmatenec Zeman,díky tomu z Česka odchází 500miliard-Putinův slouha poškozující Česko kecy,že Česko vyrábělo Novičoky.!
• 35 miliard z důchodoveho fondu bylo zcela legálně převedeno do rozpočtu, takové věci nejsou BLBE TRESTNÉ, na to má právo každý ministr financí běž to vole klidně žalovat a vrať se raději k tlučení po hlavách pendrekem určitý POLITRUKBLBE z Liberce!
• To můžete ODS,TOP09 maximálně tak žvanit vrabcům na stromě,nacpali jste 35 miliard do vytunelovaných bank a ty peníze byli určené jen na důchody!Takže jste se pravičáčci z ODS,TOP09 dopustili úmyslného 35 miliardového podvodu na přelomu roku 2008/2009.
• Miliardove podvody ODS povidej zajímave, tvoje povinost je to žalovat, my víme ze Babis si podvody vybudoval miliardovy AGROFERT za 1500 miliard tak to běž urcitý politrukblbe z Liberce i s tím napráskat, kam se hrabe na Babiše ODS,TOP09, a další
• 35 miliard z důchodoveho fondu bylo zcela legálně převedeno do rozpočtu, takové věci nejsou BLBE TRESTNÉ..To můžete ODS,TOP09 maximálně tak žvanit vrabcům na stromě,nacpali jste 35 miliard do vytunelovaných bank a ty peníze byli určené jen na důchody!
• Miliardove podvody ODS povidej zajímave, tvoje povinost je to žalovat, my víme ze Babis si podvody vybiludoval miliardovy AGROFERT za 1500 miliard tak to běž urcitý politrukblbe z Liberce i s tím napráskat .
• Blahopřejeme lidu Česka, že se mu po 29 letech podařilo vykopat všechny komundíry ...za to nám do politiky nalezla ODS,TOP09,co tu tuneluje dlouhodobě miliardy,takže z bláta do louže.