Svátek má: Filip

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• A ještě 1 vtip přihodím. Trump si s Kimem přeměřují svoje jaderné tlačítka.Kim chodí kolem jaderných tlačítek,přeměřuje je metrem a pak řekne Trumpovy.No jo, máš ho fakt větší o celé 2 cm.Ale já ho mám zase více červený,než ho máš ty héééč.
• já už se přes rok nemůžu domluvit s tchýní.A nyní mě občana ČR Libereckého kraje už fakt omluvte,je už moc hodin.Zatím.
• Vtip.Přijde Chuck Norris k Putinovy a ptá se ho.Jak jsi získal Krym?Putin odpoví.Poslal jsem tam neoznačené vojáky a lidem jsem doporučil,ať volí mě a ostrov je můj.Chuck Norris řekne.Nechceš mi půjčit ty vojáky,já už se přes rok nemůžu domluvit s tchýní.
• pro pana Putina,který získal Krym ´´bez jediného výstřelu´´,to by nedokázal asi ani mistr kouzel pan´´Caperfield´´.Pouze jediný/další člověk na Zemi by to ještě dokázal a to Chuck Norris. A nyní mě občana ČR Libereckého kraje omluvte,je už moc hodin.
• a ukážou panu Putinovy svůj nový kouzelnický trik a budou se snažit Caperfielda napodobit,takže to ´´nebude kouzelnická pecka pro pana Putina,který získal Krym ´´bez jediného výstřelu´´,to by nedokázal asi ani mistr kouzel pan´´Caperfield´´ .
• Porošenko s Turčiněvem byli na ´´rekvalifikaci na úřadu práce a udělali si rekvalifikační kurz ´´Caperfield´´ a ukážou panu Putinovy svůj nový kouzelnický trik a budou se snažit Caperfielda napodobit,takže to ´´nebude kouzelnická pecka/.
• A nebo Porošenko s Turčiněvem byli na ´´rekvalifikaci na úřadu práce a udělali si rekvalifikační kurz ´´Caperfield´´ a ukážou panu Putinovy svůj nový kouzelnický trik a budou se snažit Caperfielda napodobit,takže to ´´nebude kouzelnická pecka´´.
• Spíše by jste si měli přečíst článek,že Porošenko,Turčiněv...Hlavně už vidím,jak jim rusové dají Krym,strategický bod na moři poblíž svých hranic.Porošenko a Turčiněv,nevím jak Krym chtějí získat,zda o něj chtějí hrát s Putinem maryáš,šachy.
• TO:Co říkáte tý zprávě, že Amíci rozstříleli 300 ruských mužíků?-Spíše by jste si měli přečíst článek,že Porošenko,Turčiněv,mají zase válečné choutky a chtějí ´´do budoucna´´ vyrazit na rusko,tak nevím,zda tím mysleli ´´pouze´´ Donbas,Luhansko a Krym.
• To jen aby bylo jasno v jaké pokrytecké společnosti v ČR ( a zároveň v Libereckém kraji jsme žili,nebo stále i žijeme) ´´dlouhodobě´´ v ČR (od opoziční smlouvy ODS/ČSSD).To cituji já občan Libereckého kraje v ČR.Dále se už o politice bavit zatím nechci.
• Protože cizinci se do této firmy do výroby dostali,občané s nižším vzděláním také a bez problémů do výroby na linku.To jen aby bylo jasno v jaké pokrytecké společnosti v ČR ( a zároveň v Libereckém kraji jsme žili,nebo stále i žijeme) ´´dlouhodobě´´ v ČR.
• TO:Co říkáte tý zprávě, že Amíci rozstříleli 300 ruských mužíků?- TI UŽ TOHO NAKECALI AŽ AŽ,třeba ten blábol o tom jak přistáli na MĚSÍCI!Nebo jak jsou v IRÁKU zbraně hromadného ničeni.Aby mohli obszovat cizí země dokáží NALHAT COKOLIV!
• To samé,když ,,fiflena,,Kolářová cituje sgyptologa Bártu a přitom opomíjí,jak to bylo s Egyptským zajetím vyvolených etc-IN V.ZAZNOBIN OŽIDECH(15 A 10 MINUTÚytb.Kde vyloení říkají,že přežili Egypt,antic.Řecko,ŘÍM a nyní i Evropu!
• praxe tomoto člověku ´´bohatě´´ do výroby postačovala,nebo přebývala,takže opět pokrytectví tohoto managementu urč.firem.Protože cizinci se do této firmy do výroby dostali,občané s nižším vzděláním také a bez problémů do výroby na linku.
• l.A nebo naopak ho do této firmy opakovaně nevzali,i když volné místo měli a vzdělání,praxe tomoto člověku ´´bohatě´´ do výroby postačovala,nebo přebývala,takže opět pokrytectví tohoto managementu urč.firem.Protože cizinci se tam
• KALERGIHO PLÁN. NEJEN NA ZVEDAVEC.ORG...je zajímavé,že pan VK z aeronetu.cz tuto záležitost obchází a snaží se nám nabulíkovat něco o oteplování planety,což je zavádějící a to samé i o chemtrailes!!!Nezapadá to do sebe chronologicky,ani logicky!
• A navíc,když člověk od těchto neokolonistů odešel,protože ho i okrádali,když si přitom svoje povinnosti splnil,tak ho management firmy ještě u jiné firmy pomluvil.A nebo naopak ho do této firmy opakovaně nevzali,i když volné místo měli a vzdělání,praxe
• jejich politiky při vytvoření podmínek pro ´´neokolonisty s jejich 10-12 tis. almužnami.A navíc,když člověk od těchto neokolonistů odešel,protože ho i okrádali,když si přitom svoje povinnosti splnil,tak ho management firmy ještě u jiné firmy pomluvil.
• ale ´´vůdcům´´ tyto ´´detaily´´ vysvětlovat nelze,oni žijí ve své bublině v nejvyšším patru a za 10-12 tisíc žít dlouhodobě nemuseli vlivem jejich politiky při vytvoření podmínek pro ´´neokolonisty s jejich 10-12 tis. almužnami.
• .Pokud se podíváte na Klause,Zemana,nemám pocit,že by jeden nebo druhý strádali.Poškodili nás v životě ty dlouhodobé almužny 10-12 tisíc s přesčasem ve výrobě,ale ´´vůdcům´´ tyto ´´detaily´´ vysvětlovat nelze,oni žijí ve své bublině v nejvyšším patru.
• ,my tedy naši rodiče a my obyčejní slušní lidi/ děti těchto rodičů,jsme věděli prd ani na školách to nevěděli,kde jsme se učili a také nás to v životě poznamenalo/poškodilo.Pokud se podíváte na Klause,Zemana,nemám pocit,že by jeden nebo druhý strádali.
• Oni samotný věděli moc dobře,když měli informace z tohoto úřadu,co se bude po revoluci po 1989 dít,my tedy naši rodiče a my obyčejní slušní lidi/ děti těchto rodičů,jsme věděli prd ani na školách to nevěděli,kde jsme se učili a také nás to v životě
• Dále to nemá cenu rozebírat,urč.smetánka bude žít ve své bublině dál a já se nebudu věčně pořád rozčilovat pokryteckou politikou urč.smetánky a politiky zpětně od opoziční smlouvy dvou rivalů z prognostického úřadu.Oni samotný věděli moc dobře,když měli