Svátek má: Marián

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Píše tady magor, který neví, že USA jsou zločinným státem, používající zakázané kazetové bomby v Jugoslávii v roce 1999. Bomby ochuzené uranem, které USA použily v Jugoslávii, v Iráku a v Afghánistánu, způsobují nárůst rakoviny u domorodých civilistů!
• Holota líná americká Klaus co podle pokynů Rusaku za hubicku prodal majetek ČR estebákům Babisovi , Kellnerovi, a dalším miliardařům estebákům
• Zlodějny ODS a ČSSD byly v porovnání se zlodějnami ANO přímo gigantické! Byl rozkraden téměř celý státní majetek ČSSR, který byl vybudován generací vašich otců a matek a dědů a babiček v potu tváře VY holoto líná proamerická, která nic ještě nezbudovala!
• NATO je zločinecká organizace a měla být po vzoru Varšavské smlouvy rozpuštěna. Jugoslávie na žádnou sousední zemi nezaútočila a přesto se stala terčem zločinného "humanitárního" bombardování paktem NATO!!! Agresor je znám a měl by být potrestán!
• Jj my raději myslime na 10 let války Rusů v Afganistanu a plošného vyhlazení obyvatelstva,500 tisic vyvrazděnych Čecenců z posledni doby,nebo na 20 milionů stihomamem posedleho Stalina v gulazích či 20 milionů jeho uměle vyvolaným hladomorem na Ukrajině
• Děkujeme humanitárnímu bombarďáku Zenanovi,že se zastal Kosovských Albánců před vrahy Srby a že jsme mohli za jeho vlády vstoupit do NATO,dnes vyhrožuje Rus všem svym sousedům atomem,když se budou chtít chránit před jeho agresí!
• Děkujeme humanitárnímu bombarďáku Zenanovi,že se zastal Kosovských Albánců před vrahy Srby a že jsme mohli za jeho vlády vstoupit do NATO,dnes vyhrožuje Rus všem svym sousedům atomem, když se budou chtít chránit před jeho agresí.
• Zlodějny ODS a ČSSDbyly v porovnání se zlodějnami ANO přímo gigantické! Byl rozkraden téměř celý státní majetek ČSSR, který byl vybudován generací vašich otců a matek a dědů a babiček v potu tváře VY holoto líná proamerická, která nic nezbudovala!
• Vlastizrádce Havel byl humanitární bombarďák, Bil Clinton=Hitler, masový vrah, používající i zakázané zbraně v nám blízké Jugoslávii - USA použily proti srbským civilistům kazetové bomby s ochuzeným uranem, způsobující rakovinu. HANBA USA= říše zla!
• Zlodějny ANO začínají nabývat obrovský rozměr,od Faltýnkových miliardových nestandardních korupčních jednáních,které vyšetřuje policie až k desetimilionovým čachrům radního Švachuly a dalších členů ANO,kteří jsou ve vazbĕ v Brně a syna Švachuly Jiřího..
• NATO je zločinecká organizace, která by měla být po vzoru Varšavské smlouvy rozpuštěna. Je to útočný pakt. Jugoslávie na žádnou sousední zemi nezaútočila a přesto se stala terčem zločinného "humanitárního" bombardování Severoatlantického paktu NATO!!!
• Za 5vlád ČSSD humanitární bombarďák Zeman zosnoval sviňárnu zvanou MUS a OKD,Křišťálově čistý Gross si nakradl 80 milionů v akciích Moravia,Špidla nic neuměl, byl odejit do Bruselu,Pablbek se soudí s manželkou o nakradené miliony a Sobotka neunesl Čapáče.
• Co na to trestně stíhaný blb politrukblb v.v.,Stanislav Vaculík,co je stíhán za xenofobni výroky ohledně Romů,Arabů,Židů a Američanů.Nic,sedí doma v Kolíně na Benešova 757 na hajzlu,sere vztekem a čekají jej 3 roky, stejně jako určitého blba z Liberce
• Lavór: Západ zabrání vyšetřování zločinů bombardování Jugoslávie. To Rusák je jinší kabrňák, zabránil vyšetřováni ruských zločinů při bombardovani syrských nemocnic,použití kazetových bomb a bojových látek v Syrii vetem v OSN už dávno.
• Jj my raději myslime na 10 let války Rusů v Afganistanu a plošného vyhlazení obyvatelstva,500 tisic vyvrazděnych Čecenců z posledni doby, nebo na 20 milionů stihomamem posedleho Stalina v gulazích či 20 milionů jeho uměle vyvolaným hladomorem na Ukrajině.
• NATO bombardovalo v Srbsku se souhlasem všech členů NATO za Českou Republiku to podepsal premiér Zeman,a ministr Kavan odevzdal osobně souhlas a ratifikaci v USA.Zeman pozval 4000 muslimů z Kosova postižených terorem Srbů na pobyt v ČR
• Píše tady ******, který neví, že USA jsou zločinným státem, používající zakázané kazetové bomby v Jugoslávii v roce 1999. Bomby ochuzené uranem, které USA použily v Jugoslávii, v Iráku a v Afghánistánu, způsobují nárůst rakoviny u domorodých civilistů!
• Děkujeme Zemanovi,že jako humanitární bombarďák souhlasil v době jeho vlády s bombardováním Srbska,ZATÁHL ČR DO NATO,zašantročil ruský dluh 90miliard a dotáhl obřími úlevami v daních montovny,díky kterým posíláme každý rok LANDSMANSCHAFTU 500 miliardKč!!
• Jj my raději myslime na 10 let války Rusů v Afganistanu a plošného vyhlazení obyvatelstva,500 tisic vyvrazděnych Čecenců z posledni doby, nebo na 20 milionů stihomamem posedleho Stalina v gulazích či 20 milionů jeho uměle vyvolaným hladomorem na Ukrajině
• Vlastizrádce Havel = humanitární bombarďák, Bil Clinton=Hitler, masový vrah, používající i zakázané zbraně v nám blízké Jugoslávii - USA použily proti srbským civilistům kazetové bomby s ochuzeným uranem, způsobující rakovinu. HANBA USA= říše zla!
• Kazetové bomby s ochuzeným uranem?? Kazetové bomby jsou něco úplně jiného, blbe politrukblbe v.v., Ty jsou zakázaný, jen je používají Rusové a sami je ukázali několikrát omylem namontované na svých letadlech.
• Všichni, kdož kritizujete komunistické zločiny, zamyslete se nad kapitalistickými zločiny USA (Hirošima a Nagasaki= atomové bomby= 150000 ihned mrtvých civilistů,MyLai=napalm,Irák=2 miliony mrtvých civilistů,Jugoslávie, Afghánistán,Jemen)!!!
• Ale pozastavil, humanitární bombarďák Zeman se zastyděl, ze to byl jeho omyl a přijal o 4000 na islámskych sirotků, kterým brutální Srbové vyvraždili rodiče, myslíš si snad, že je Srbové měli vyvraždit všeechny??