Svátek má: Milan

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Je to mrzuté..moucha netrpělivě bzučí...nic..nic…)))je zvyklá na čerstvá lejna...
•  Němci věří,že USA je nebezpečnější,já Vaculík jsem osobně jel za Posseltem a zeptal se jej.A odpověděl mi kladně, stejně jako všichni fašisti v Bulharsku, Rumunsku a kdoví kde ještě. Souhlasím!Rusko bylo,je a bude říší zla! Vaculík,politruk v.v.Kolín.
• Marshalův plan? No Rusko nám jej odmítlo a zakázalo, a podívej se, kde jsou rozbombardovaní Němci, Rusko mělo, má a bude mít vždy jen holouprdel,chlebnyj kvas a pančovanou vodku..Vaculík.
• Ročně na dividendách odchází z ČR 294 miliard Kč!!!nizozemí56,6 mld-Lucemb-38,6mld-Něm 39,1 mld,Rak 33,4 mld,Fr-22,4 mld! NEJVYŠŠÍ ČAS popohnat ZEMANA,KTERÝ TO VŠECHNO ZPŮSOBIL!! ZVANÍM CIZÁKŮ PRO NĚ VYHODNÝMI POBÍDKAMI ODPUŠTĚNÍM DANÍ K ZODPOVĚDNOSTI!!
• Špinavé ANO,zasviněné evropskými dotacemi pro šmejdy z Agrofertu s nebývalou zlodějnou Babiše ubírá na síle,dohání je čisté ODS,získává stále větší důvěru,po vykopnutí zloděje Klause kvůli zlodějské oposmlouvě se Zemanem je teď ODS důvěryhodné!
• Kdo je to Masro?Vaculíkova noční můra,jednou soused od vedle,podruhé rotný,co mu prý kradl proviant,pak Pavlíček či Rublík bez hany..Vaculík tápe a píše ubohé dětské výblitky,nabízí jménem Masrové svá howna.Zblbl nám koprofil Vaculík,blb politrukblb,v.v.
• Havel bolševického blba politrukblba buznu plk.Vaculíka,co se ukájel jako politruk na mladých prdelkách branců vykopal z ČSLA a z jím zabavené vily po emigrantovi šachistovi Pachmanovi,kterou dostal za věrné lhaní s fízlováním spoluobčanů od KSČ.
• Bzzzz...koprofilní moucha Masro se zatím jen opile potácí...hledá..Vaculík ještě spí.Ale Masrova chvíle přijde)))))
• Komunisti prosadili memorandum o zločinné privatizaci. To znamená že hlavní strůjci zločinné privatizace Klaus a Zeman, a hlavní příjemci v zločinné privatizaci Babiš s Kellnerem mají na kahánku soudruhu estébáčku Vaculíku , blbe politrukblbe v.v. ??
• Dééémogracyjéééé….ale jedině ta podle náááás))). od rána koprofilní fízl,práskač StB Miki 20081953 alias Standa Vaculík z Kolína se probudil a už vyřivuje, pomatený estébácký soudruh udavač z Kolína se nezapře,dělá nám blb politrukblb lekce z demokracie
• Fajt si nechal zcela legálně dát na odměnách jeden milion,zajistil pro NG výstavy se ziskem 50 milionů, to BABIŠ 100 milionů pro pekárny PENAM zEU-PRÝ PRO LEPŠÍ TOASTY si zapomněl nechal proplatit,zaplatil to z nasich DANÍ,KDO VYKOPNE ZLODĚJE BABIŠE?!
• Blbiš říká své zlodějně, kterou náš národ okrádá bonzování,źalování a malorolníkům pomoc EU nepřiznává,zvětšil své imperium Agrofert o miliardy nám ukradených Kč.ZLODĚJ BABIŠ je i LHÁŘ A DEMAGOG,JE JEN SLOVENSKÁ PŘISTĚHOVALECKÁ ZLODĚJSKÁ DĚFKA! !
• Klaus ČR rozkrad kupónovkou-Zeman rozprodal cizákům banky,vodárny, telekom,plynárny,doly,státní byty. Nepotřebovali k tomu ani mimořádnou inteligenci--jen absenci jakéhokoli svědomí.Oba vyžrali všechny nejvyšší funkce,spolu spolupracují a podporují se.
• ODS MÁ něco se solárkama ktere začal propagovat Zeman ?? Ale kdepak, zmocnily se toho zahranicní šmejdi, kteří investovali do solarek, diky nim odchazi 107 miliard ročně na zapad!! Taky Kellner ma obrovsky 20 miliardovy solarni kšeft!!
• ODS nemohla žádné exekuce zrušit,protože je zavedla devastujícím novým ZÁKONEM až vláda Zemana 1998-2002,do té doby měli všichni z exekucí srandu OSLE,od té doby je taky 4x více zločinných exekucí.Zeman: DLUHY SE MUSÍ šmejdům z HOMECREDITU A MYNÁŘI PLATIT
• Čísla z minulých voleb:KSČM získalo1mandát,SPD co volili všichni estébáci na PZ jak předem oznamovali získalo jen 2 mandáty,tedy sebranka estébáckých proruských kolaborantů se může jít vysrat,jste tady jen dvoumandátová Vaculíkova sračka ze soudruhů!
• Premiér Zeman 1998-2002 dotáhOBROVSKÝMI ÚLEVAMI NĚMECKE KAPITALISTY,sanoval banky,stamiliardy díky Zemanovi v trapu KAŽDÝ ROK!KLAUS UDĚLIL AMNESTII BEZ VĚDOMÍ,SOUHLASU ODS,oba Klaus a Zeman byla ta havloidní pakáž o které zde píšeš SOUDRUHU,buď adresný !
• ANO, bude líp.Jídlo je dražší a dražší, nájmy vystoupaly za Babiše na dvojnásobek,ceny bytů vystoupaly rovněž na dvojnásobek,rodiny si je nemohou koupit,nedosáhnou na hypotéky,důchody ani mzdy nerostou adekvátně,exekucí za 10let je 4x víc. ANO je už líp!!
• Prý Minář nic nehlásá? Hlásá,že chce vykopnout dojnici Benešovou,která chce zabránit vyšetření zlodějen Babiše a chce závazek pro splnění 7.mi bodů pro nezávislost justice,lháři a blbe politrukblbe v.v. Stanislave Vaculíku fízle,práskači StB Miki z Kolína
• Amici osvobodili Plzeň,kdyby jeli dál osvobodit Prahu,tak jim vyhrožoval Stalin,že je začne bombardovat,tak Prahu museli osvobodit Vlasovci.Sice nám bombardovali Škodovku,ale zato ji neodvezli,jak Rusáci Vítkovické železárny a30dalších zbrojovek do Rus...
• Co nám dali premiéři Klaus se Zemanem?Rozpad státu,rozkraden​í státního majetku,zničení zemědělství,zlodějnu elit,vraždy pro majetek,vracení majetku cizácké šlechtě,bezdomovce,prolomení dekretů a miliardáře,to vše nám dal narcis Klaus s ochlastou Zemanem!
• Souhlasím,že samotné gripeny jsou na obranu ČR málo.Pro obranu Česka před stále agesivnějším Rusákem bychom potřebovali stejnĕ jako budou mít Poláci a Slováci trvalou přítomnost americké armády!Nikdo neví,kdy Putinovi rupne v bedně,Rusko země teroru!
• Němci věří,že USA je nebezpečnější,já Vaculík jsem osobně jel za Posseltem a zeptal se jej.A odpověděl mi kladně, stejně jako všichni fašisti v Bulharsku, Rumunsku a kdoví kde ještě. Souhlasím!Rusko bylo,je a bude říší zla! Vaculík,politruk v.v.Kolín!