Svátek má: Leona

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Stáhněte svého diplomata, nebo ho vyhodíme,vyzvalo ministerstvo zahraničí ruského velvyslance.Alexandr Těrentěvov za podivných okolností pronajímá v Praze byty.Ty jsou přitom určené pro ruské diplomaty.Ženu v noci přepadl 5 ozbrojenců, vyhodilo ji z b...
• NATO bombardovalo v Srbsku se souhlasem všech členů NATO za Českou Republiku to podepsal premiér Zeman, a ministr Kavan odevzdal osobně souhlas a ratifikaci v USA.Zeman pozval 4000 muslimů z Kosova postižených terorem Srbů na pobyt v ČR
• Premiér už toho nasliboval že všechno zlepší tolik,že to po jeho velmi brzkém pádu budeme splácet dalších 10 let. Šilerová už teď šílí že nemá peníze a při zvýšení důchodů příští rok a nastávající krizi ve světě celá nafouknutá Babišova bublina splaskn...
• Zlodějny ANO začínají nabývat obrovský rozměr,od Faltýnkových miliardových nestadardních korupčních jednáních ktere vyšetřuje policie až k desetimilionových čachrům radního Švachuly a dalších členů ANO co jsou ve vazbĕ v Brně a syna Švachuly Jiřího. !!...
• Zemřela pravicová ODS - do hrobu dána - siroty po ní zůstaly - a přicházely každičkého rána a svoji ODS volaly - zželí se Klausům milých dítek a založí novou "ODS", doufejme, že ano. Sirota.
• Pochvíčka před jeho prostrčením na funkci ministra znal jen Poche, šejdíř ČSSD z Pražské zkažené ČSSD. To musel být sakra zájem, že ten pytlíček dnes zastupuje zájmy občanů ČR v zahraničí a fandí při tom Benderovcům. Ale už i organizuje světový mír že ?
• Možná že za prosazením Pochvíčka na funkci ministra jsou zájmy Ukrajinských Benderovců a fašistů, které Pochvíček vzápětí po svém ustanovení podpořil a potvrdil,že mu jejich genocida a řádění s Hitlerovci nevadí. To je jejich vnitřní věc ?
• Tomáš Pochvíček je figurka a poskok soudruha Pocheho ze zkažené Pražské ČSSD. Každý občan ČR by si měl uvědomit že procpat takového pepka vyskoče až na funkci ministra zahraničí - nebylo jen tak. Bylo za tím vydírání Babiše a jeho vlády jako prase Proč ?
• ČESKÁ POLICIE prověřuje schvalování teroru - CHTĚL jsem se zeptat jestli mám OZNAMOVACÍ POVINOST,když bude soused(nebo kdokoliv) SCHVALOVAT útoky naMUSLIMY a kolik dostanu za udání ZAPLACENO?a také jestli BUDOU vylepovány OZNÁMENÍ kdo byl ODSOUZEN?
• Demokratu Hilšerovi i deviantu Fischerovi nevadí,že Senátu 90% voličů nedůvěřuje. Oni tu důvěru nepotřebují. Stačí jim pár tisíc hlasů sehnaných za prachy Pražských kmotrů -a šup, už jsou u koryta na 6 let. To je katastrofa ČR.
• Blíží se jaro. Proč nejít demonstrovat ve svém vlastním zájmu za zrušení zbytečného Senátu, církevních restitucí pro katolíky a muslimy a nucené poplatky pro prašivou ČT ? S klidem a morální převahou. Tohle je skutečně rozumné. Jinak se šmejdů nezbavíme.
• Zrušme Senát který prasí ústavu i demokracii ČR. Je to orgán k ničemu, nemá žádné pravomoce a voliči mu plošně nedůvěřují. Jde sice o tučná koryta pro Lidovce,Štěcha,Fischera,Hilšer​a,Drahouše a podobnou sebranku - ale ti ať jdou klidně do rdele...
• Všichni voliči by si měli uvědomit, že volby do Senátu ke kterým stačí 15% účast - by neměly ve skutečném demokratickém státě platit. Občané už léta dávají najevo,že Senátu nevěří - a NIC.
• Je velmi zajímavé žer do zbytečného Senátu kterému nedůvěřuje 90% voličů se derou hlavně akademici,lékaři,umělci,advoká​ti a podobná sebranka, co se jí povalování v Senátu 6 let líbí. Je to odpad naší společnosti a paraziti,kterým nedůvěra lidí...
• Cirkve je nutne uplne zrusit,vzdyt kryji GRAZLY jmenem boha;nikdo ho nevidel ,neslysel a oni se jim ohani jak VEJIREM;kdy byl ,tak by musel takove PARCHANTY davno ODDELAT nebo si je vzit k SOBE-tam by neskodili.Pochopi VERICI jaka SEBRANKA KAZE BLU...
• Nejvíce podporují katolíky a muslimy Senátoři, kteří se povalují ve zbytečném Senátu a podle volební účasti občanů jim 90% voličů nevěří a k volbám nechodí. Toho šmejdi využívají k manipulaci voleb do Senátu,které by pro nízkou účast neměly platit.
• Preriznout;od BISKUPU az k tomu NEJNIZSIMU jsou temer vsichni UJETY;byt z nich EUNUSI nebyli by NIKOMU NEBEZPECNI;jsou LIDE s POTREBAMI;pritom by stacilo,aby je Franta zbavil ZAVAZKU vuci NEKOMU ,koho neznaji a ani nemohou..Pochopi to v VATIKANU?????
• Zdá se, že stamiliardy od státu církvím neslouží k obecnému blahu ale i zkaženým poživačným prelátům,kteří asi z nudy obtěžují mládež. O tom katolická vrchnost drží bobříka mlčení. Ale taková je pravda. Je čas se středověkým náboženstvím skončit.
• Poživační katolíci ale i muslimové v ČR žijí z daní všech občanů včetně nevěřících,kterých je více jak 90%. Voliči by se měli konečně probudit a umožnit aby si své katolíky a muslimy platili jejich věřící. Podvedli nás kluci z ODS i Lidovci. Fuj.
• Ukazuje se že velká část nevěřících občanů ČR (je jich více než 90% z celkového počtu obyvatel) ani neví ,že kleroparaziti si s pomocí zkažené ODS zařídili přehnané církevní restituce za zády lidí a navíc je nutí k vydržování církví z daní ještě 30 let.
• Na druhou stranu musely a musi mit SLEPICI MOZKY;15lete holka nevi ,proc ji FARAR vysvekla a leze na NI?To vedela ZPEVACKY z KURU,kdyz si zacala s fararem:rodina byla FANATCKY POBOZNA a dcera vedela o co jde!Flandanci meli PRILEZITOST a tu VYUZILI.....
• Přeříznout mládež se otcům svaté církve daří,protože mají lidské pudy. Problém je v tom že se vydávají za svaté a svého postavení zneužívají jako vepři. Bohužel to nejvyšší prelátí tají a dělají že nic. Je to však ukázka jejich zkaženosti a prolhan...
• No podívejte se na to z té lepší stránky, když soudruh Gerloch nebude ústavním soudcem, tak bude mít alespoň víc volného času a může si zajet třeba do Tater a vyšlápnout si na Gerlach.