Svátek má: Leoš

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Vymatlané kr.vě Trachtové přeji ať ji pořádně ojede nějaký smradlavý afrikánec, že ho v těch polích nepotkala právě ona.Hlavně,aby se mu nic nestalo,musí přeci obohacovat nás,zaostalé Evropany.Jinak by ta redaktorka mluvila,kdyby byla obětí ona.
• .pod německou Novou Evropou!/KONECaVražda odNSRvraha hotova.Parazit SežratČR idi.cii vČeském statě zaplaceni zrádci no jo?Evropa fakt Wul!Žije zdechne na svou hloupost.Chvili penizky pak kruta SMRTod MUSLIMU ARABU NSR USA BRUSELa zradcuČRvláda poslanci.
• Asi takhle, o tom že Zeman(Man) a Klaus(kluk) jsou agenti StB a rovněž KGB psal už Cibulka r.1991.Jejich chování a vzteklé protestní ječení místních agentů,fízlů a práskačů StB i komunistů tento stav jen potvrzuje!
• Klaus Česko rozkrad kupónovkou,Zeman rozprodal cizákům banky,vodárny, telekom,plynárny,doly,státní byty. Nepotřebovali k tomu ani mimořádnou inteligenci,jen absenci jakéhokoli svědomí.Oba vyžrali všechny nejvyšší funkce,spolu spolupracují a podporují se.
• ANO- bude líp.Jídlo je dražší a dražší, nájmy vystoupaly za Babiše na dvojnásobek,ceny bytů vystoupaly rovněž na dvojnásobek,rodiny si je nemohou koupit,nedosáhnou na hypotéky,důchody ani mzdy nerostou adekvátně,exekucí za 10let je 4x víc. ANO- je už l...
• Komunisti prosadili memorandum o zločinné privatizaci. To znamená že hlavní strůjci zločinné privatizace Klaus a Zeman, a hlavní příjemci i v zločinné privatizaci Babiš s Kellnerem mají na kahánku soudruhu estébáčku Vaculíku, blbe politrukblbe v.v. ??
• AERONET: Schwerpunkt: České zpravodajské služby znepokojuje politické napojení ANO na české spojence Sudetoněmeckého landsmančaftu,plánují abolici platnosti Benešových dekretů!To je fakt celý proradný demoblok hnusu estébáka Babiše, zradce Kominterny!FUCK
• Kolem Klausovy trichlochlóry se pohybují lidé, kteří se účastnili Sudetoněmeckého školení v Mariánských Lázních s tématem, jak nastolit nacionalismus v ČR, jak nastolit v Česku pořádek pod německou Novou Evropou!
• Klaus jr je šéfredaktor novin německého landsmančaftu v ČR, celá Trichlochlóra ANO, KSČM, ČSSD jsou nenažrané, zrádné zrúdy, které jdou proti ČR a Čechům.Proto chtějí zničit ODS !! Vaculík, blb politrukblb v.v. Kolín.
• SPD volili všichni estébáci na PZ,jak předem oznamovali,získalo jen 2 mandáty,sebranka estébáckých proruských kolaborantů se může jít vysrat,jste jen dvoumandátová Vaculíkova sračka ze soudruhů při krmení místních kachen-sraček vycházejících z Aeronetu
• Marshalův plan?Rusko nam jej odmítlo a podívej se, kde jsou rozbombardovaní Němci, Rusko mělo, má a bude mít vždy jen holouprdel, chlebnyj kvas a pančovanou vodku... Vaculík, blb politrukblb v.v. Kolín.
• Vaculík je vlastně přimy potomek opilce feldkurata Katze jako malej jsem musel ministrovat farařovi kterej by taky permanentně do němoty ale to jsem ještě nevěděl že nějakej fízl existuje a je v kaesče jako perspektivni kadr fizl politrukblb v.v. Vaculik
• Asi takhle, o tom že Zeman(Man) a Klaus(kluk) jsou agenti StB a rovněž KGB psal už Cibulka r.1991. Jejich chovaní a vzteklé protestní ječení místních agentů,fízlů a práskačů StB i komunistů tento stav jenom potvrzuje.
• Vaculík se může zWalderoda posrat,kvičí a kvičí.Určitě rod Walderode bude o svůj majetek pečovat líp,než Vaculík,fízli a práskači z StB,KSČ,kteří tisíce zámků,zámečků nechali rozpadnout,když JZD a pofiderním úřady nato srali a zasvinili jejich poleřepkou
• .kozos./Neni jenKOZAnekrofilii Sex s mrtvolou!A je nakaza horsi jakLEPRAprozranyBAKTERII!Des hruza to dovaziNEZISK.VLADOU schvaleno aUSA NSR BRUSEL NORSKOtihle vraziDOVOLI LIKVIDACIvEVROPYschvalujiSEBEZ​NICENIsiEVROPYvniNarodJE WUL!
• kozoskok/Neni jenKOZAnekrofilii Sex s mrtvolou!A je nakaza horsi jakLEPRAprozranyBAKTERII!Des hruza to dovaziNEZISK.VLADOU schvaleno aUSA NSR BRUSEL NORSKOtihle vraziDOVOLI LIKVIDACIvEVROPYschvalujiSEBEZ​NICENIsiEVROPYvniNarodJE WUL!
• Zelinskij a tresouci se Merkel:co mel delat,kdyz jde o kanclerku ?Chytit ji do naruci a stat za ni nebo pred ni ?To by se ji nelibilo-nemoc se ohlasi v necekanem okamziku-ona neni jina nez ostatni smrtelnici....
• dnesni svet riti/Nasi vynou v nas jeBRANIT CRnechceSE!Brat NEZISK.KRVAVEpenize a pomaha se muslim nasVRAZDIT!POSLANCI VLADOUaZradci!MERKELma drogove zachvaty!Nakazena je odARABU MUSLIMU!Nepomuze uzOBETI DETIvPYZZA GAYaOMLADNOUT!
• "CHUDAKA migranta Africana "Nemci nechteji a tak se vrhnul do CECH!Zde se mu dostane PECE o jake se mu v NEMECKU nezdalo-prece ZNASILNOVACE EVROPANEK neposlou SUPEM do AFRIKY!Jak by k tomu kozoskok prisel,aby HO nikdo NECHTEL-ELITU a vyvrhela!!!!
• dnesni svet riti/Nasi vynou v nas jeBRANIT CRnechceSE!Brat NEZISK.KRVAVEpenize!Pomaha se muslim nasVRAZDIT!POSLANCI VLADOUaZradci!MERKELma drogove zachvaty!Nakazena odARABY MUSLIMY!Nepomuze uzOBETI DETIvPYZZA GAY OMLADNOUT!
• Je to jasné, na celém světě se nevyskytuje nikdo jiný natolik dokonalý jako komunisti, který by něco dokázal postavit. Takže až bude něco potřeba postavit volejte KSČM, Jakeš, Dolejš, Filip, Kováčik ad. soudruzi vám to v akci Z grátis postaví. Čest
• dnešni svět se řiti milovymi kroky a tak jako se strhavali pomniky vlastencum či vitězum valek a stavěli se nove novym řiditelum zeměkoule tak neni daleko doba kdy se budou pomniky zloděju a eskamoterum se slovičky jejich pomniky strhavat
• jakeše jsem nikdynemusel ale to jakto nandal veškrnum a chatře prohlašenim že oni komunisti postavili elektrarny přehrady školy a tovarny zatimco veškrna se svymi pohorby nepostavil ani jednu tu jim proklinanou kralikarnu