Svátek má: Julie

Profily

Profil autora

Milan Řepka

Milan Řepka

Tiskový mluvčí Ministerstva zahraničí ČR
Milan Řepka (41) v rámci své profesionální kariéry pracoval dlouhou dobu v médiích (především Československý rozhlas, Český rozhlas a Česká televize / 1991 až 1996) na pozicích parlamentního zpravodaje a jako moderátor prestižního diskusního pořadu České televize "Debata" s Otakarem Černým.

Od roku 1996 pan Milan Řepka působil na Ministerstvu obrany ČR jako tajemník ministra, mluvčí ministerstva obrany a ředitel Odboru vztahů s veřejností. V letech 2003 až 2005 pracoval jako diplomat stálé delegace ČR při NATO v Bruselu, jako obranný poradce.

Po návratu do České republiky byl šéfproducentem v Sazka Aréně a v roce 2007 pracoval jako ředitel komunikace a PR v akciové společnosti Brněnské veletrhy a výstavy. Pro souktomou televizní stanici "24cz" pan Milan Řepka připravoval a moderoval dva autorské pořady - zahraničněpolitický magazín Týden ve světě a burzovní analytický pořad Burzovní týden.

Milan Řepka také zastává dobrovolnou funkci tiskového tajemníka Československé obce legionářské a od ledna 2009 je tiskovým mluvčím společnosti Hochtief CZ.

Milan Řepka je ženatý a má tři děti, mezi jeho záliby patří rodina, filozofie a golf.
  Všechny články autora