Svátek má: Romana

Zprávy

Velikost textu:

Kolínský imám: Německé ženy provokovaly oblečením a parfémem

Kolínský imám: Německé ženy provokovaly oblečením a parfémem

V exkluzivním rozhovoru pro REN TV kolínský imám řekl, že ženy jsou na vině, že je znásilnili a napadli muži o silvestrovské noci, vyvolalo to jejich oblečení a vůně.

Imam Sami Abu Yusuf
19.leden 2016 - 18:01

Německo se stále nemůže srovnat se silvestrovskými událostmi, kdy Imigranti zneužili při silvestrovských oslavách místní ženy. Mnoho německých žen se stalo obětí sexuálního násilí. Policie stále vyšetřuje okolnosti nočního násilí. Přitom se objevují i další podobné události, které dříve policie nezveřejňovala nebo na ně nikdo neupozornil.

V poslední době se také objevily i útoky, obtěžování žen ve veřejných bazénech v Německu, Belgii. Německé úřady se snaží "vychovat" migranty a poučit je o evropských normách chování, které jsou odlišné proti těm zemím odkud migranti přišli.

Pro migranty: Jak se chovat v bazénu? Nešahejte na ženy!

V Norsku, Dánsku migranti absolvují kurzy o sexuálním chování. V Německu také sílí hlasy po zavedení těchto kurzů. Ovšem vzhledem k německé historii migranti omezení ze strany Němců vnímají jako známky fašismu.

V některých evropských mešitách už zaznělo, že na vině násilí jsou evropské ženy, které provokují oblečením a parfémem.

"Musíme správně reagovat, ne přilévat oleje do ohně, musíme hledat řešení a pokud někdo zaútočí na ostatní, uráží je, může to být nebezpečná situace. Jedním z důvodů proč migranti znásilnili dívky, je i jejich vina, jak chodí oblečené, jsou polonahé, používají parfémy, a pak se to stane, ... je to jako přilévat olej do ohně .... " řekl  Imam Sami Abu Yusuf z mešity "Al-Tawhid " v Kolíně nad Rýnem.

(rp,prvnizpravy.cz,rentv,foto:arch.)