Svátek má: Sabina

Politika

Velikost textu:

Kateřina Konečná (KSČM): Bude to prapodivná volební řež

Kateřina Konečná (KSČM): Bude to prapodivná volební řež

ODS se potácí nad hranicí propasti a zapomnění. Kdysi mocná politická strana je už jen svým vlastním stínem. Situace je o to hrozivější, že se kvapem blíží komunální a senátní volby. ODS stojí před otázkou obsazení kandidátek.

Kateřina Konečná, poslankyně KSČM
9.červen 2014 - 17:30

Nové tváře? Nejsou, píše Kateřina Konečná, poslankyně za KSČM.

A tak nezbývá, než otevřít politické hroby a vyslat do boje politické zombie. Z jednoho takového symbolického politického hrobu se nyní drásá na světlo bývalý pražský primátor Bohuslav Svoboda. Bojovník s kmotry, který nakonec dezertoval z „válečné vřavy“ – ke kmotrům, tvrdí poslankyně.

Podle Konečné to bude to prapodivná volební řež.

Na pravici se seřadí zkrachovalý Bohuslav Svoboda s Tomášem Hudečkem, který před krachem je. V mnohém navázal na svého předchůdce z ODS. Především siláckými výroky o neschopnosti něco ve prospěch metropole vykonávat.

"Oba pány symbolickou pupeční šňůrou propojují dva projekty. Blanka a Opencard. Pražanům lze za takové situace popřát jediné, aby v čele jejich města stál po podzimních volbách skutečný politik. Porodníci nechť se dál raději věnují své původní profesi. Úspěchům v ní poté všichni rádi zatleskáme," dodala Konečná.

(kou, foto: ps)