Svátek má: Berta

Politika

Velikost textu:

Zbořil: To je second hand co vidíme v kampaních politických stran

Zbořil: To je second hand co vidíme v kampaních politických stran

<< VIDEO >>Ta absolutní bezradnost volebních štábů a PR agentur, jak jsme viděli u grafiky a klipů ČSSD a KDU-ČSL-STAN, to je přece úplné fiasko těch agentur, vždyť je to second hand, řekl v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

Zdeněk Zbořil v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz
22. července 2017 - 03:20

Jaké události přinesl tento týden? A co vy na to pane Zbořile?

Americká agentura přinesla zprávu o druhém setkání Donalda Trumpa a Vladimira Putina na summitu G20 v Hamburgu, tvrdila, že to byla utajovaná schůzka, což prezidenti popřeli, neboť šlo o diskusi během večeře, kterou pro zúčastněné politiky pořádala Angela Merkelová, ale senzace je na světě, alespoň podle médií...
"Do této doby jsme jenom slyšeli nebo četli o hře těla obou prezidentů při jejich setkání, že si Putin mnul ruce a Trump se díval shora, tyhle blbosti by nás nemusely zajímat, ale jsou zveřejňovány cíleně a nyní se objevila i tato nová zpráva. To jsou zprávy, které jsou úmyslně zkreslené a utajované a tím spíše vzbuzují zvědavost, až se z fámy stane pravda," podotknul v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

Volby se blíží a malé strany se spojují do různých uskupení a koalic, aby se dostaly do sněmovny a u jedné z takových koalic KDU-ČSL-STAN jsme předpokládali, že se rozpadne, což se také potvrdilo a nejspíše tento pokus poškodí obě strany, to Miroslav Kalousek a LES po těchto zkušenostech už netvoří koalici, ale pouze spolupracují....
Když si vzpomeneme na to co říkal veterinář Bělobrádek, že "na každé prase se vaří voda a že on to zná, protože je zvěrolékař", tak dnes se mu to vrátilo jako bumerang, když ta voda na koalici se STAN je uvařená a dokonce se z vaničky vylévá... To Miroslav Kalousek nenavrhuje koalici, ale spolupráci se stranou LES, že jejich členové mohou být na kandidátce TOP09, to může být pro členy LES zajímavé, ale je podivné, že toho nevyužil předseda Bursík, ani Kateřina Bursíková Jacques, ale pouze režisérka Olga Sommerová se k projektu přihlásila," upozornil Zdeněk Zbořil.

A co nový kandidát na post prezidenta Petr Hannig?
"To ani nechci moct komentovat, tento x-tý pokus Hanniga dostat se do velké politiky, ale není v tom jediný, už minule jsme zaznamenali touhu pana Kulhánka a v záloze je Vladimír Dlouhý, vypadá to že už máme na 1.kolo připraveno asi 15 kandidátů, ale zatím nemají potřebný počet hlasů, zatímco senátor Kubera už má potřebnou podporu 10 senátorů," okomentoval Zdeněk Zbořil posledního adepta.

Podrobnější analýzu si můžete poslechnout v následujícím rozhovoru Zdeňka Zbořila pro Prvnizpravy.cz.(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)