Svátek má: Lýdie

Byznys

Velikost textu:

Folimanka Blues: Přijďte ochutnat naše narozeninové pivo!

Folimanka Blues: Přijďte ochutnat naše narozeninové pivo!

Kapela Folimanka Blues vznikla u příležitosti jednoho unikátního koncertu ve Velkém sále Dopravních podniků v Holešovicích. Psal se 14. květen 1993. Takže to máme už rovných 25 let.

Ladislav Jakl frontman a zakladatel kapely
28. května 2018 - 09:40

"A k tomu chystáme velikou oslavu a koncertní show v Malostranské besedě na 20. června, už od sedmi večer," píše se na webu kapely Folimanka Blues.

"Doporučujeme koupit si lístek v předprodeji (Ticketstream), neb kapacita je tak sotva akorát. Na téhle slávě nesmíte chybět, protože kromě muziky FB vás čeká i řada překvapení. Hudebních i nehudebních. A co třeba? Unikátní naše vlastní narozeninové pivo! Tvrdé jako bigbít a hořké jako blues," upozorňují organizátoři.Kapelu dal dohromady v květnu roku 1993 Ladislav Jakl, známý také ze svého veřejného působení. Současný název nese Folimanka Blues od prosince 1993, nyní hraje v sestavě zkušených a osobitých muzikantů.

Hadži Hrkal *1957 - bass guitar, Ladislav Jakl *1959 - vocal, accoustic guitar, Pavel Jiroušek *1963 - piano, Eugen Pál Baláž *1967 - guitar, Martin Tvaroh *1969 - drums.

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)