Svátek má: Romana

Politika

Velikost textu:

Blaško (SPO): Asad by musel být debil, aby něco takového udělal!

Blaško (SPO): Asad by musel  být debil, aby něco takového udělal!

"A máme tu opět situaci ne nepodobnou té v Iráku. Asadův režim vlastní a používá chemické zbraně proti vlastním lidem. Zničme ho. Nikdo se nenamáhal zjistit skutečný stav věcí a už kovboj tasil Tomahawky," tak začíná  komentář Hynek Blaško na webu Strany práv občanů.

Generál Hynek Blaško
8.duben 2017 - 08:18

"Odpálil jich desítky, a pokud obrázek letiště nebyl pořízen před útokem, moc škody nenadělaly. Proč se tam vlastně kovboj producíruje? Všichni jsme byli té domněnky, že za účelem zničení ISIS, ale on jej tím útokem povzbudil a dal mu prostor na vedení ofenzivy. Takže kovboj opět bezhlavě vrhl své síly „správným směrem“ a vyřešil to demokraticky humanitárním bombardováním," pokračuje generál Hynek Blaško v komentáři, který napsal po  útoku USA na Sýrii.

"Asad, ať je mínění o něm jakékoli, určitě není hlupák. Co by použitím chemických zbraní proti vlastním lidem získal? Navíc by proti sobě poštval svého spojence, kterým je Rusko. Zkrátka musel by být debil, aby něco takového udělal," dodal zastupitel v kraji Vysočina Hynek Blaško. 

"Místo toho, aby se společnými silami zainteresovanými v boji proti ISIS konečně vyřešil problém jeho existence a mohlo se přistoupit k obnově válkou zničené země, tak jedna mocnost provokuje druhou s cílem rozpoutat válečný konflikt nedozírné intenzity a následků," má jasno politik Strany práv občanů. 

Nechci tu žádné mešity, imámy, Korán. Nebylo to tu, ať to tak zůstane!

"Vy všichni politici, kteří útok na Asada schvalujete, tím nepřímo říkáte, že každá vláda, kterou si lidé zvolili, se může beztrestně svrhnout a silou nastolit jiná povolnější k manipulaci. Jsem přesvědčen, že my všichni, co v tomto našem státě žijeme, bychom uvítali,  kdybyste k takovým situacím přistupovali uvážlivěji a se snahou o objektivitu, ale co vlastně od vás chtít, když schvalujete něco,  o čem by se dalo s jistotou pochybovat a je vám jedno, co si myslíme my občané voliči. Slezte z těch vašich nebes a pojďte mezi nás poslechnout si, co nás štve. Nechceme koblihy ani guláš ani sliby, které stejně nesplníte. My občané chceme, aby se v naší zemi žilo slušně a důstojně," uzavírá svůj komentář na webu Strany práv občanu generál Hynek  Blaško, který je krajský zastupitel za Stranu Práv Občanů v kraji Vysočina.

(ps, SPO, Prvnizpravy.cz, foto: ps)