Svátek má: Helena

Politika

Velikost textu:

Česká konference: Jak dál z tohoto zmateného světa paradoxů

Česká konference: Jak dál z tohoto zmateného světa paradoxů

V dnešním vysílání na Rádiu BOHEMIA s našimi výjimečnými slovenskými hosty pohovoříme velice hloubkově o cestě kudy a jak dál z tohoto zmateného světa paradoxů a pokřivených hodnot lidství.

Ilustrační foto
5. prosince 2018 - 09:41

RNDr. Emil Páleš, CSc. - Může věda a náboženství vytvořit syntézu pro spolupráci a nový pohled na svět? Čím můžeme nahradit demokracii? Jak změnit myšlení lidstva? Rozdělení občanských a lidských práv? Změna ústavy? Opakujeme stále stejné chyby už tisíce let? ...

Prof. Ing. Peter Staněk, CSc. - Přírodní zdroje musí patřit státu!?, Mraky nad automobilovým průmyslem. Bude dostatek vody a energie pro další století? Alternativní zdroje nám nebudou stačit! Současné baterie nebudou stačit! Budeme ukládat energii do skla či do stlačeného vzduchu?  Jaká je kontinuita času a společnosti? Ale také psychosomatika, aura, neurony, mozek, emoční inteligence, Rusko, euro, genderové teorie a skutečnosti,... a mnoho dalších témat, která vás doslova zvednou ze židle!

V závěru uslyšíte názory na CESTU CTI a myšlenky T.G.M., které stále mají přesah i do dalšího století.

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve "Vysílání rádia BOHEMIA" zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří.

Těšíme se na vás od 19:00 na rádiu BOHEMIA.

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“
(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)