Svátek má: Martin

Politika

Velikost textu:

Delegáty sjezdu KSČM bude z mého projevu trochu bolet hlava!

Delegáty sjezdu KSČM bude z mého projevu trochu bolet hlava!

Miloš Zeman je první hlavou českého státu,  který přijede  jako prezident republiky od roku 1990 na sjezd komunistů členů KSČM.  Co jim tam řekne? Na tuto otázku odpověděl v pravidleném rozhovoru pro TV Barrandov.

Miloš Zeman
21. dubna 2018 - 08:33

Pane prezidente bude se konat sjezd KSČM, což je po mnoho, mnoho let vždycky významná událost, naštěstí už ne tak významná jako v šedesátých, sedmdesátých, osmdesátých letech, i dříve samozřejmě. Nicméně bude to první sjezd komunistické strany, KSČM tedy, oni jsou trošku hákliví, když říkám komunistická strana, KSČM, na který přijede prezident republiky, od roku 1990. Co jim tam řeknete?

"Tak na to už jste se mě jednou ptal a já jsem Vám odpověděl, že by nebylo zdvořilé říkat to Vám dříve, než to řeknu delegátům sjezdu, ale protože Vás mám rád, tak jsem Vám řekl, a opakuji to znovu, že ten projev jako každý můj projev bude provokativní. A provokativní v tom smyslu, že podněcuje k přemýšlení. Masaryk kdysi říkal, že myšlení bolí. Myslím, že i delegáty sjezdu bude z mého projevu trochu bolet hlava," má jasno Miloš Zeman.

Proč, když na trhu je tolik kvalitních jedů, promiňte mi tu jedovatost
(ps, hrad.cz, Prvnizpravy.cz, foto:ps)