Svátek má: Zbyšek

Politika

Velikost textu:

Kdy a zda vůbec měl Andrej Babiš pokládat někde květiny? Ano. Ano?

Kdy a zda vůbec měl Andrej Babiš pokládat někde květiny? Ano. Ano?

"Není jednoduché být Babišovým poradcem," zamýšlí se na svém facebookovém profilu komentátor současného dění Petr Štěpánek a rozebírá, kdy a zda vůbec měl Andrej Babiš pokládat někde 17. listopadu 2018 květiny.

Petr Štěpánek
20. listopadu 2018 - 08:14

"Když květiny na Národní položil krátce po půlnoci, sklidil kritiku za zbabělost, protože se vyhýbá lidem," konstatuje Petr Štěpánek.

"Kdyby květiny přišel položit ve dne, sklidil by kritiku, co si to dovoluje tam vůbec chodit," uvedl dál Petr Štěpánek.

"Kdyby nepřišel vůbec, sklidil by kritiku, že ani kytku nepoložil," píše se ve Štěpánkově komentáři.

Skutečně v těžké roli jsou poradci pana premiéra. Jenže Štěpánek si všiml ještě dalšího jevu při slavení výročí 17. listopadu."Je naprosto neuvěřitelné, kolik lidí, kteří vzhledem k tomu, co ještě v listopadu 1989 dělali či čeho byli členy, má tu drzost lézt 17. listopadu na nějaké pódium a rozdávat odtamtud rozumy. Přímo tragické pak je, kolik takových nestoudníků je mezi akademickými funkcionáři. Není se pak co divit, že naše vysoké školy ve velkém produkují namistrované budižkničemy, jejichž životní obzor končí u rozpočtu nějaké pomatené politické neziskovky, ve které spolu s dalšími podobnými pokrokářskými darmožrouty páchají popletené „dobro“, hrozící zničit naši civilizaci," komentoval Petr Štěpánek další jev, který se 17. listopadu 2018 zjevil v Praze.

(ps, facebookový profil Petra Štěpánka, Prvnizpravy.cz, foto: ps)