Svátek má: Ladislav

Politika

Velikost textu:

Moravcovy Otázky lehčí forma hybridní války proti obyvatelstvu

Moravcovy Otázky lehčí forma hybridní války proti obyvatelstvu

"Dívám se na Otázky Václava MORAVCE ... a dívat se budu i v budoucnu. Proč? Protože tento pořad je ukázkou využití masového media k manipulaci - byť otázkami (navíc evidentně vycházejích nikoliv z odborných znalostí) - s veřejným míněním," vylíčil své poznatky bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.

Bývalý poslanec Bohuslav Chalupa
10. prosince 2018 - 08:15

"Jde v podstatě o zásadní, špičkový studijní materiál k tomu jak se dají využít media nikoliv vlastněná Andrejem Babišem, ale státem - veřejnoprávních /fungujících nikoliv na soukromé bázi, ale na základě finančních prostředků z našich daní/ využívat k vymývání mozků - k vedení lehčí formy hybridní války proti vlastnímu obyvatelstvu," má jasno Chalupa.

"Pan Moravec fanaticky diskutuje komentář prezidenta k "rozpočtu" BIS - obávám se, že o ROZPOČTECH zpravodajských služeb si početl tak asi v Blesku.  Pokud jde o obecnou problematiku tajných služeb - rozumný a objektivní názor prezentoval vlastně jen pan Fiala z SPD," konstatoval bývalý poslanec."Aktivity zpravodajských služeb .....kdo podniká má naprosto jasnou představu, jak probíhá konkurenční boj, průmyslová špionáž a podpásovky bez ohledu na to, jestli konkurence je ze "spřátelené" či z "nespřátelené" země - a pan Moravec sděluje, že tajné služby NATO, Brazilie, Izraele, Indie atp. se k nám chovají mateřsky? Kdo si tohle myslí, je bezpečnostně nepoužitelný. ANO s některými splupracujeme, s některými nikoliv - a je nutné poznamenat i to, že "jak v čem", ale tam to také definitivně a striktně končí," dodal Chalupa.

"Vážení spoluobčané - víte proč není možné podle platné mezinárodní legislativy zahájit oficiální kybernetickou válku, kybernetický útok na domnělého útočníka? Protože se lze jen domnívat, nikoliv dokázat - takže ta diskuse na téma kybernetických útoků z Ruska byla skutečně komická. Pokud jde o podnikatelské subjekty možná podporované z investory z Ruska a z Číny (pan Stanjura) - dovolím si poznamenat, že za x let si Česká republika nedokázala poradit s problémem takzvaných našich, velmi lehce identifikovatelných "bílých koní" a někteří politici (pan Stanjura zastával významné funkce jak ve státní správě tak i například v Hospodářském sněmovním výboru) budou řešit mnohem rafinovanější fígly skutečných businessových aktivit a skutečných bossů? - a pouze Rusů a Číňanů?! Směšné," popsal politik hnutí ANO.


"Omlouvám se, ale začíná být celkem evidentní, kdo patří do klubu těchto skutečně "bezkonkurenčních" bezpečnostních kapacit - pan Drahoš, pan Fišer, pan Hilšer, pan Moravec..... nevzniká tu něco jako skupinka fanatických pseudoiluminátů? :-))))  Pánbůh s námi a zlý pryč!," uzvařel svůj komentář komentátor současného dění Bohuslav Chalupa.

(ps, facebookový profil Bohuslava Chalupy, Prvnizprávy.cz, foto: ps)