Svátek má: Luděk

Politika

Velikost textu:

Odezírali jsme ze zářijových obrázků: Důstojné stáří v muzue mučení?

Odezírali jsme ze zářijových obrázků: Důstojné stáří v muzue mučení?

Z tuzemského dění v září  2017  Prvnizpravy.cz  pořídily desítky fotografií. Vybrali jsem jich pár a pokusili  se z těch fotografií uhodnout třeba to, co zobrazené osoby řekly nebo si jen myslely. Nevylučujeme, že jsme se i trefili.

Nalepili lepiči plakátů Petrovi Dolínkovi tyto dva plakáty vedle sebe schválně?
2. října 2017 - 09:01
"A tohle budeme za pár let normálně jíst usmažené na másle, pokud ovšem v obchodě seženeme máslo," řekla to studentka Fakulty lesnické a dřevařské ČZU při Festivalu vědy v Praze 6?"Všechno, co mám na sobě , bylo vyrobeno v Česku. Zatím vám ukážu jen hodinky značky Prim," řekla to ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová při prezentaci akce, jak podpořit tuzemský cestovní ruch?

Šlechtová: Všechno, co mám na sobě, bylo vyrobeno v Česku"Já se držím stejně jako Emil Zátopek stejné zásady ... když nemůžeš, přidej," pochlubila se primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová favoritce na prvenství v běhu noční Prahou?"Musím si pustit něco pomalejšího. Na tu synfonickou báseň Vltava nejde běžet," pomyslela si po pár uběhnutých metrech běžkyně noční Prahou, když si hledala na mobilu jinou hudbu?
" A pak také ten anonym špatnou angličtinou do toho dopisu poslanému na adresu Mezinárodního olympijského výboru  napsal, že nejím špenát," postěžoval si předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval poté, co se vrátil ze zasedání MOV z Peru?"Až se paní učitelka ve škole zeptá, co jsme dělali o víkendu, řekneme  ji, že jsme seděli na raketě a jeden z nás  dokonce na jejím hrotu," řekla to při prohlížení vojenské techniky na v Praze na Letné tahle mrňata?"Není nad rychlostní kanoistiku. Považte, tohle  děvče například mlátí  s rukavicemi na rukou své soupeřky a má radost, když je srazí k zemi," řekl to mistr světa Josef Dostál na Dnu armády v Praze na Letné?

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: Petr Skála)