Svátek má: Julie

Politika

Velikost textu:

Podpořil Zemana známý zpěvák? Co vlastně řekl Karel Gott před volbami

Podpořil Zemana známý zpěvák? Co vlastně řekl Karel Gott před volbami

Na skutečnost, že media  v tažení proti prezidentu Zemanovi nezahálejí upozornil na webu Novárepublika.cz  bývalý ministr Ivan David a jako příklad si vybral jeden titulek z jednoho webu  "Podpořil mě Gott, tvrdí Zeman. Není to pravda, ohradil se zpěvák".

Ivan David
14. ledna 2018 - 06:29

"Novinky v tažení proti prezidentu Zemanovi nezahálejí. A tak jsme mohli najít titulek: "Podpořil mě Gott, tvrdí Zeman. Není to pravda, ohradil se zpěvák". V článku se pak dozvídáme, že tím zpěvákem je mluvčí Karla Gotta paní Stolzová," píše komentátor v článku nazvaném Zpěvák Aneta Stolzová se vyjádřil.

"Úplně na konci, kam většina článkem manipulovaných čtenářů nedojde se pak dozvídáme, co Karel Gott vlastně řekl: „K volbám půjdu, o prezidentských kandidátech s rozvahou přemýšlím. Budu proto volit člověka, kterého si vážím, jeho myšlenky a názory jsou mi blízké a vím, že naši republiku bude opět dobře reprezentovat. A mohl by dle mého obstát i v nelehké době, která nás nepochybně čeká.“  ... ," píše se dál v komentáři.

"No, kdo asi může Českou republiku OPĚT dobře reprezentovat? Že by Drahoš, nebo Horáček? Je to tedy přesně tak, že Karel Gott nevyjádřil Prezidentu Zemanovi podporu explicitně, ale implicitně. Neřekl, že bude volit Zemana, ale toho kandidáta, který bude OPĚT Českou republiku dobře reprezentovat. Paní mluvčí to zřejmě při svém vzdělání "nepochopila". Jen nevím, zda úplně zdarma," konstatuje v komentáři David.


"Zatímco antizemani tuto dobu a naši "šťastnou budoucnost" velebí, Karel Gott soudí, že bude nelehká a bude třeba "obstát". Předpokládá zřejmě, že schopnost klást věnce a opakovat fráze o tom, jak úžasně si občané žijí, asi stačit nebude, stejně jako asi nebude možné vystačit se vzýváním NATO a Evropské unie a geniality jejích vůdců a jejich nápadů. Karel Gott předpokládá, že bude třeba řešit problémy a hledat východiska. Ale je pravda, že nic takového doslova neřekl. Pokud aktivistka neziskovky Aneta Stolzová   popře, že toto Karel Gott řekl, bude mít úplně pravdu," končí komentář Ivana Davida.

(ps, Novárepublika.cz, foto:ps)