Svátek má: Sabina

Politika

Velikost textu:

Proč skončil Benedikt XVI.,má v tom prsty CIA a ministerstvo zahraničí?

Proč skončil Benedikt XVI.,má v tom prsty CIA a ministerstvo zahraničí?

Donutily speciální Obamovy služby k abdikaci papeže Benedikta XVI.? Američtí katoličtí tradicionalisté vyzvali Donalda Trumpa k objasnění podílu amerických tajných služeb na abdikaci Benedikta XVI..

Benedikt XVI.
4.únor 2017 - 20:02

Skupina amerických katolických tradicionalistů zaslala dopis Donaldu Trumpovi a požádala jej, aby prošetřil, zda se americké ministerstvo zahraničních věcí a americké tajné služby nepodílely na vnucené abdikaci Benedikta XVI..

Autoři dopisu uvádějí, že v e-mailech ukradených v roce 2012 ze serveru Johna Podesty, šéfa volební kampaně Hillary Clintonové, které publikoval WikiLeaks, v době kdy ministryní byla Hillary  Clintonová, Podesta s dalšími kolegy diskutovali o "katolickém jaru". Hlavní myšlenkou bylo provést v církvi zásadní změny, které by církev směřovaly k levicově liberálnímu chování.

O rok později náhle odstoupil konzervativní Benedikt XVI, a byl nahrazen liberálním Františkem. Údajným důvodem byl zdravotní stav papeže, mezitím, uplynuly téměř čtyři roky a o problémech  se zdravím  Josepha Ratzingera nebylo slyšet. Je zajímavé, že  Edward Snowden, bývalý agent NSA (americká elektronická zpravodajská agentura) odhalil, že tato „buňka“ infiltrovala Vatikán v letech 2012-2013.


Speciální služby by mohly přinutit k abdikaci Benedikta XVI kvůli problémům vatikánské banky. Několik dní před jeho rezignaci, byly finanční operace zablokovány kvůli podezření z praní špinavých peněz. Po odchodu ze Svatého stolce Josepha Ratzingera  napsal  v La Republica, italský novinář Maurizio Blondet že předpokládá, že „papež měl být objektem vydírání a potom  byl přinucen abdikovat“.

Autoři otevřeného dopisu se ptají zda tajné služby jsou ve spojení s tzv. Mafia Cardinal Danneelsem, bývalým primasem Belgie.  Kněz je liberál,  s velmi tolerantním náhledem na život kněží, homosexuálům i pedofilům. Je zajímavé, že podle autora článku, "jeho oblíbený projekt bylo Centrum zralého kněžsko povolání v Antverpách, které se později proměniol zcela otevřeně vgay klubu.

Papež při inauguraci převzal symboly papežství

Před sedmi lety, policie nalezla ve spisu  Danneelsa spojení s pedofilním vrahem Marcem Dutrouxem. Danneels musel přiznat, že byl v opozici proti Benediktu XVI a že vytvořil strukturu podobnou těm, které existují v mafii. Poté musela jeho strana jednat a papežem se stal František - Jorge Mario Bergoglio.

(rp,prvnizpravy.cz,wolnosc,foto:arch.)