Svátek má: Zbyšek

Politika

Velikost textu:

Roček: Jak rychle položila Džamila minové virtuální pole

Roček: Jak rychle položila Džamila minové virtuální pole

Pokud se 21.11.2018 objevilo na internetovém Seznamu, že „atmosféra kolem premiérova syna je jak z Kafkova Zámku,“ tož tohle mohu podepsat. Neboť četa trollů, ve které jezdí i občanka Slonková, si ze zoufalství pozvala i šikovnou sluníčkářku Džamilu.

František Roček
22. listopadu 2018 - 06:20

Na celé kauze mě vadí načasování „kauzy“ před 17. listopadem a zneužití nemocného Babišova syna. Obsah reportáže není vůbec zajímavý, protože případ dlouhodobě šetří policie. Osud premiéra Babiše je mi lhostejný. Nikdy jsem nevolil klan ANO, ale současnou protibabišovskou kampaň považuji za účelově nechutnou, uvádí v komentáři pro Prvnizpravy.cz František Roček.


Asi se nikdy nedozvíme…

Byl jsem překvapen, že 21.11. 2018 se na Seznam(u).cz objevilo cosi netušeně zoufalého. Seznamovci si myslí, že jim pomůže psychiatrička a exministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková. Snaží se o obranu reportáže tímto říkáním: „…Asi se nikdy nedozvíme, jak je to s duševním zdravím Andreje Babiše mladšího. Jedna psychiatrická zpráva (ošetřující lékařky Dity Protopopové, pozn. red.) je málo. Je zapotřebí dlouhodobé pozorování. I kdyby byl nemocný, tím, že někdo v jeho případě použil slovo schizofrenie, ho znevěrohodnil. Pravděpodobně navždy,“ říká sluníčkem prozářená Džamila.

Její vyjádření lze považovat za klasickou mlžnou clonu nebo položení virtuálního minového pole. Neřekla nic, protože problémy Babišova syna nejsou krátkodobé a nejsou banální. Ať se vyjádřila k čemukoliv, byly to jenom úvahy o možné vhodnosti či nevhodnosti něčeho. Úvaha není nic jiného než domněnka.


Proč Džamila?

Že se v četě Slonkovců objevila občanka Džamila Stehlíková není překvapivé, protože je vzornou sluníčkářkou. Je proto ideálně k použití v rámci antibabišovské akce.

Pro neznalé tématu uvádím:
Džamila z kazažské děvy zmutovala do moskevské lékařky a v roce 1988 uzavřela sňatek s českým klinickým psychologem a přestěhovala se do Československa. Zmutovala potom do české občanky, když nemusela moc dlouho čekat a v roce 1992 na přímluvu Václava Havla se stala čechůňskou občankou.

Potom zmutovala do zelena až vyrostla na místopředsedkyni Strany zelených. Protože zelení dopadli v parlamentních volbách v roce 2013 jako sedláci u nějakého Chlumce, vstoupila do novokřtěné Liberálně ekologické strany a stala se i tam jejich místopředsedkyní.

Tato mutace ji nepomohla, protože ji nikdo nezvolil do evropského parlamentu v roce 2014 a nikdo ji nezvolil ani v roce 2017 do parlamentu. Bohužel, občané pohrdli její moudrostí a pravicově točivou láskou k pravdě.

Malou náplastí je, že alespoň v roce 2016 získala od někoho metál za celoživotní přínos komunitě leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů.

Džamilo, odpočívej v pokoji!

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)