Svátek má: Mikuláš

Politika

Velikost textu:

Stern: Zlatý hlas z Prahy slaví 80.narozeniny (VIDEO)

Stern:  Zlatý hlas z Prahy slaví 80.narozeniny (VIDEO)

<< VIDEO >> Ne  každý zpěvák vystupuje na jevišti tak dlouho jako Karel Gott, zlatý hlas z Prahy, slaví 80 let. A  stále drží krok s dobou, nedávno vydaný singl umístil na Youtube, píše se v německém tisku.

Karel Gott
14. července 2019 - 09:01

Spiegel: Superstar  Karel Gott nahrál novou píseň, duet se svou 13letou dcerou Charlottou, píseň je o vztahu otec-dcera, napsal  Spiegel 5.května 2019 s tím, že videoklip během neděle zaznamenal více než 1,4 milionů diváků na Youtube.

Stern: Jak se píše v článku Karel Gott už  své narozeniny oslavil. Všechno bylo přísně tajné. Byla to soukromá akce, říká zpěvákova mluvčí.

Mezi více než stovkou hostů na konci června bylo mnoho osobností show businessu například  zpěvačka Lucie Bila i účastník soutěže Eurovize  Mikoláš Josef. Ani hokejová hvězda Jaromír Jágr nechyběl.

Dnes  14. července Karel Gott, zpěvák hitů jako "Včelka Mája", "Babicka" a "Lady Carneval", se dožívá 80 let.

Všem generacím německých fanoušků je Karel Gott  známý jako "Zlatý hlas z Prahy" a "Sinatra východu".

Začátkem června, kdy Karel Gott obdržel cenu za své celoživotní dílo ve Zlíně, řekl: "Snažím se mít u dětí po celý život úspěch,  protože děti jsou spravedlivým publikem - říkají, co si myslí."(rp,prvnizpravy.cz,stern,spiegel,youtube,foto:arch.)