Svátek má: Ladislav

Politika

Velikost textu:

Teroristé jsou nebezpeční a poznáte je snadno. Jsou zarostlí a fousatí

Teroristé jsou nebezpeční a poznáte je snadno. Jsou zarostlí a fousatí

Občas zazní od známých osobností žertovné příběhy, jejich vzpomínky provází humor, vtipy i kruté žerty, kterými oni glosují a komentují aktuální dění. Někdy přijdou k smíchu nebo jen k pousmání, ale nutí také k zamyšlení.

To má být nějaká psina?
12. ledna 2019 - 08:18

Když do armádního letadla nastoupili vojáci, vyžádal si u nováčků v uniformě jejich pozornost velící seržant, aby k nim pronesl krátkou řeč.


"Chlapi, letíme do míst, kde se budeme setkávat s teroristy a s atentátníky. Jsou nebezpeční a poznáte je snadno. Jsou zarostlí, fousatí a na hlavě nosí takové podivné klobouky," řekl k vojákům sežant a ukázal jim obrázky mužských postav s charakteristikými prvky, jaké mají teroristé a atentátníci.

"Oni jsou bezcitní a chladní zabijáci a musí se s nimi jednat nemilosrdně. Když je nezlikvidujete, zlikvidují oni vás. Pokud je při přestřelce zlikvidujete, přineste mi pak jejich obě uši. Za každé ucho pak dostanete 100 dolarů," informoval vojáky před rozchodem seržant.

Po několika hodinách letu přes velkou louži letadlo přistálo a vojáci z letounu vystoupili.

Seržant si uvnitř letadla ještě něco připravoval, listoval v brožůrkách a v pokynech, aby svoji první misi zvládl, co nejlépe, když se začali  do letadla vracet jeho svěřenci ve vojenských uniformách a s pytlem v ruce..

Po chvíli se vojáci  postavili před seržanta a z velkého pytle začali vytahovat uříznuté uši.

"Chlapi, vidím, že jste tu výzvu vzali doslova. Na mezipřistání v Berlíně je to slušný výsledek," konstatoval seržant.

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)