Svátek má: Luboš

Politika

Velikost textu:

Veronka Žilková přinesla důkaz, že Stropnický byl v šesti letech řidičem

Veronka Žilková přinesla důkaz, že Stropnický byl v šesti letech řidičem

Herečka Veronika Žilková na oslavu šestiletí jednoho prodejce automobilů přinesla neobvyklý osobní dar. Našla fotografii svého manžela Martina Stropnického, jak  v červeném šlapacím autíčku si to šlape. "Na fotce je mu tam šest let," řekla populární herečka, která má zřejmě ráda retro.

Veronika Žilková s fotografií malého Stropnického
23. září 2018 - 17:38

Veronika Žilková pak vzpomněla na svého otce Václava Žilku, který  kromě hudby měl rád také automobily.

"Tatínek byl velký automobilista a říkával zcela vážně. Že jsem špatný flétnista, to snesu, ale že jsem špatný šofér, to nesnesu. No a stejného automobilistu jsem si potom vzala i já,“ připomenula Veronika Žilková a pak vytáhla teprve fotografii  malého šestiletého Martina Stropnického, kterak si to šlape v autíčku značky Mototechna.

"Jsem ročník 1961 a do Mototechny jsem chodila vystát frontu na těsnění,“ zalistovala v paměti Žilková.

Čím si vysvětlujete, že lidé stále opakovaně sledují seriály z minulého století? Vůbec jim nevadí, že se tam postavy oslovují soudruhu a soudružko. Je to tím, že diváky přitahuje skvělé herecké obsazení?

"To ano a také se ty všechny seriálové scény poctivě  zkoušely pod vedením skvělých režisérů. Na těch filmech a seriálech je to pak vidět.  Na natáčení seriálu,  který nyní opakuje Česká televize, My všichni školou povinní, velmi ráda vzpomínán, protože  jsem tam hrála naposled s maminkou Václava Vydry s Danou Medřickou."

Veroniku Žilkovou pod jménem Stropnická naleznete mezi členy zastupitelstva městské části Praha Suchdol. Mezi kandidáty pro nadcházející volby však její jméno není.(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)