Svátek má: Ludmila

Politika

Velikost textu:

Zdeněk Lanz: Bezprecedentní pokrytectví ODS?

Zdeněk Lanz: Bezprecedentní pokrytectví ODS?

<< GLOSA >> Nesouhlasit s jakýmkoli rozhodnutím prezidenta republiky je právem každého občana. Ovšem napsat, že Zeman je druhý Hitler a je potřeba ho „podřezat jako svini“, to už je silná káva.

Zdeněk Lanz
24. května 2019 - 09:01

Na tom nic nezmění ani fakt, že se radní v Jesenici u Prahy Martin Lang za své vyjádření omluvil a vzdal se funkce předsedy místního sdružení ODS. Podle jeho nástupce Martina Kuruce je nyní přijatelné, aby Lang v ODS zůstal, což potvrdila i místopředsedkyně strany Alexandra Udženija.

Ale jak si vysvětlit evidentní měření dvojím metrem? Vždyť Václav Klaus ml. byl nedávno vyloučen z ODS za daleko menší „prohřešek“.

Napadá mě jediné. Pan radní Lang radí zabíjet ty „ošklivé“, končí svou glosu Zdeněk Lanz.


Zeman: ODS měla Langa vyloučit

Prezident Miloš Zeman kritizoval Občanskou demokratickou stranu za to, že ze svých řad nevyloučila radního Jesenice u Prahy Martina Langa, který na facebooku nabádal k zabití prezidenta kvůli jeho podpisu zákona o zdanění náhrad vyplácených církvi.

"Ono se nejedná jenom o mě, já mám koneckonců ochranku, ale jedná se o zhruba 114 poslanců, kteří ten zákon schválili," uvedl Zeman. Dodal, že Lang vyzýval k rozsáhlému teroristickému útoku.

"Můžeme diskutovat o tom, jestli patří do vězení, nebo na psychiatrii," prohlásil prezident na Langovu adresu.


A co napsal radní Martin Lang?(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)