Svátek má: Vlastimil

Politika

Velikost textu:

Zveřejnil bych odměny pracovníků v neziskových organizacích

Zveřejnil bych odměny pracovníků v neziskových organizacích

"Jak můžou politikové prosazovat rodinu, když jsou většinou všichni rozvedení, vzali si své milenky, sekretářky, mluvčí… Už jejich život je naprosto rozvrácený. Tak jak můžou bránit rodinu, kterou sami nemají," takto komentoval František Ringo Čech  politiku státu vůči rodině a sexuálním menšinám?

František Ringo Čech
30.červenec 2017 - 09:35

Všeumělec a také bývalý poslanec František Ringo Čech v rozhovoru pro Parlamentnilisty,cz se vyjádřil i k výzvě z Pražského hradu  na ministra financí Ivana Pilného, aby se  zamyslel nad rozdělením 11 miliard korun, které údajně jdou neziskovým organizacím.

Co říkáte na tuto výzvu? A jaký je váš názor na podobu neziskového sektoru u nás? V jakém směru podle vás pomáhá a v jakém naopak škodí?

"Já myslím, že nepomáhá. A pokud bych použil výraz škodí, tak jenom utrácí těch jedenáct miliard za naprosté zbytečnosti. Je to trestuhodné. A mne vždy znovu rozhodí, že vůbec ještě něco takového může existovat. Vždycky jak na internetu tyto utajené věci vyjdou, vždycky, když dostanu rozklad těch organizací, tak mám zkažený celý den. Je to prostě skandální. Já bych dával jen organizacím, které se starají o děti a o postižené. Jinak vůbec nic. Těch 11 miliard korun bych rozdělil. Ať je dají zdravotním sestrám, učitelům a handicapovaným lidem. A také bych zveřejnil odměny pracovníků v těch neziskových organizacích. To je velmi poučné. Abychom věděli, že to nedělají z dobroty srdce, ale že je to slušný kšeft," má jasno František Ringo Čech.

František Ringo Čech má jasno:Tito jsou vítáni, jak říká baba Merkel!

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)