Svátek má: Emanuel

Regiony

Velikost textu:

Hasiči likvidovali požár střechy bývalé kotelny v Ostravě - Svinově

Hasiči likvidovali požár střechy bývalé kotelny v Ostravě - Svinově

<< VIDEO >> Jedenáct hasičských vozidel likvidovalo požár bývalé kotelny v průmyslovém areálu v těsné blízkosti železničního nádraží v Ostravě - Svinově. Požár, který zachvátil střechu kotelny, je v současné době již lokalizován.

Z místa požáru
12. března 2018 - 12:00

Požár střechy v bývalém areálu válcovny na Bílovecké ulici v Ostravě - Svinově byl na operační a informační středisko HZS Moravskoslezského kraje ohlášen v 17:40 hodin v sobotu 10. března 2018. Postupně bylo na místo vysláno osm hasičských jednotek, pět jednotek HZS Moravskoslezského kraje a tři jednotky sboru dobrovolných hasičů.

Stalo se na dálnici D48: Jel s bagrem po mostě a zřítil se z něj

Na místě požáru bylo postupně nasazeno 11 hasičských vozů. Kromě cisternových hasičských automobilů byla nasazena i hasičská výšková technika (automobilová plošina a automobilový žebřík), ze kterých bylo prováděno hašení.  

V současné době v souvislosti s požárem hasiči neevidují žádnou zraněnou nebo usmrcenou osobu. Škoda bude stanovena až po likvidaci požáru.Moravskoslezskénovinky.cz informoval kpt. Ing. Marek Gašparín, Ph.D., zastupující tiskový mluvčí HZS MSK.

(jv,moravskoslezskenovinky.cz,foto:hzs msk)