Svátek má: Lýdie

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 3.prosince 2017 za sportem?Hraje se liga hokeje a fotbalu

Kam v neděli 3.prosince 2017 za sportem?Hraje se liga hokeje a fotbalu

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Hokejisté Sparty hostí Jihlavu
3.prosinec 2017 - 08:38

A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



     v neděli  3. prosince  2017



Fotbal

První liga, 16. kolo
18:00 Sparta Praha - FK Mladá Boleslav

Lední hokej

Extraliga, 28. kolo
15:00 HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava
15:30 Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice
16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov
16:30 Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno
16:30 HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec
17:00 HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera
17:30 BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov

První liga, 30. kolo
15:00 Frýdek-Místek - Litoměřice

Slovenská liga
16:00 Nové Zámky - Trenčín
17:00 Liptovský Mikuláš - Poprad
17:00  Detva - Banská Bystrica
17:00  Košice - Nitra
17:00  Zvolen - Žilina


Basketbal

Liga žen, 11. kolo
16:00 Slovanka MB - Ostrava
17:00 MK Technic Brno - Karlovy Vary

Házená

NĚMECKO - mistrovství světa žen

Skupina A (Trevír):
14:00 Slovinsko - Rumunsko
18:00 Angola - Francie
20:30 Paraguay - Španělsko

Skupina B (Bietigheim):
14:00 Polsko - Česko
18:00 Maďarsko - Švédsko
20:30 Argentina - Norsko

Skupina C (Oldenburg):
14:00 Tunisko - Brazílie
17:45 Černá Hora - Rusko
20:15 Japonsko - Dánsko

Skupina D (Lipsko):
14:00 Kamerun - Srbsko
18:00 Korea - Německo
20:30 Čína - Nizozemsko

Extraliga mužů, 11. kolo
19:00 KP Brno - Plzeň
19:00 Zubří - Frýdek-Místek

Florbal


BRATISLAVA - mistrovství světa žen


Skupina A:
16:00 Finsko - Norsko

Skupina B:
15:30 Německo - Švýcarsko
18:10 Švédsko - Polsko

Skupina C:
09:30 Singapur - Estonsko
13:30 Slovensko - Austrálie

Skupina D:
11:30 USA - Thajsko

Superliga mužů, 15. kolo
17:30 Chodov - FbŠ Bohemians
18:00 FBC Liberec - Bulldogs Brno
20:00 Ústí nad Labem - Tatran Střešovice

Futsal

PLZEŇ - Přípravný zápas reprezentací
19:00 ČR - Německo

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)