Svátek má: Ludvík

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 10. února 2017 za sportem? Na tenisový Fed Cup !

Kam v sobotu 10. února 2017 za sportem? Na tenisový Fed Cup !

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat. 

Petra Kvitová, Bárbora Strýcová a Lucie Šafářová se těší na domácí diváky
10. února 2018 - 05:21

A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



    v sobotu 10. února 2017



      PCHJONGČCHANG - Zimní olympijské hry 2018


Důležitá učinkování českých olympioniků během prvního dne na ZOH

05:00 - snowboarding, muži slopestyle, kvalifikace: Horák
08:15 - běh na lyžích, ženy skiatlon: Beroušková, Havlíčková, Hynčicová, Nováková
11:10 - saně, muži jednotlivci, 1. jízda: Hyman
12:00 - rychlobruslení, ženy 3000 m: Sáblíková, Zdráhalová
12:15 - biatlon, ženy sprint: Jislová, Puskarčíková, Vítková, Davidová
12:55 - saně, muži jednotlivci, 2. jízda: Hyman
13:35 - skoky na lyžích, muži střední můstek: Polášek, Koudelka


Fotbal


Přípravná utkání
Zlín - Slovan Bratislava (14:00)
Trnava - Karviná (14:00)
Teplice - Táborsko (14:30)
Bohemians 1905 - Ružomberok (15:00)
Olomouc - Liberec (14:00)
Jihlava - Vlašim (10:30)
Mladá Boleslav - České Budějovice (15:00)
Ostrava - Slavia Praha (15:00)
Slovácko - Tosno (Turecko)
Jablonec - Štěchovice (13:00)

Lední hokej

První liga, 48. kolo
16:00 Kladno - Litoměřice
16:00 Benátky nad Jizerou - Přerov
17:00 Karlovy Vary - Slavia Praha
17:00 Ústí nad Labem - Havířov
17:00 Frýdek-Místek - Kadaň
17:30 Třebíč - Motor České Budějovice
17:30 Vsetín - Prostějov

EBEL, 4. kolo nadstavby o umístění
17:30 Orli Znojmo - Štýrský Hradec

Atletika

PRAHA - Halové MČR ve vícebojích

Lyžování

OSTRAVA - Exhibiční závod v běhu na lyžích City Cross Sprint Ostrava
15.30

Basketbal

Liga mužů, 21. kolo
18:00 Svitavy - Olomoucko
18:00 Kolín - Opava
18:00 Ústí nad Labem - Nymburk
18:00 Jindřichův Hradec - Děčín

Kvalifikace žen o ME 2019 skupina G
18:10 ČR - Belgie

Volejbal

Extraliga mužů, 19. kolo
17:00 Ostrava - Karlovarsko
18:00 České Budějovice - Ústí nad Labem
18:00 Odolena Voda - ČZU Praha
18:00 Zlín - Liberec
18:30 Benátky nad Jizerou - Kladno
19:00 Brno - Příbram

Extraliga žen, 19. kolo nadstavby

Skupina o 1. - 6. místo:
16:30 KP Brno - Liberec
17:00 Olomouc - Ostrava
17:00 Prostějov - Frýdek-Místek

Skupina o 7. - 10. místo:
17:00 Olymp Praha - Fénix Brno
18:00 Přerov - Šternberk

Házená


Extraliga mužů, 15. kolo
17:00 Lovosice - Nové Veselí
18:00 Jičín - KP Brno
Strakonice - Kopřivnice
Zubří - Dukla Praha

Interliga žen, 17. kolo
15:00 Zlín - Šaľa
17:30 Olomouc - Trenčín
18:00 Bánovce nad Bebravou - Prešov

Pohár EHF žen, 6. kolo skupina D
17:30 Larvik - Baník Most

Motorismus

DOBŘANY - Závěrečný závod MČR v motoskijöringu

Pozemní hokej

BERLÍN (Německo) - Halové mistrovství světa žen i mužů

Ragby

Pohár šesti národů
15:15  Dublin:  Irsko - Itálie
17:45  Londýn: Anglie - Wales

Mistrovství Evropy
14:00 Kutaisi: Gruzie - Belgie
15:00 Krasnodar: Rusko - Španělsko
16:00 Kluž: Rumunsko - Německo

Tenis

PRAHA - Fed Cup první kolo
13:30 ČR - Švýcarsko
Kvitová (21. v žebříčku dvouhry WTA) - Golubicová (100.), Strýcová (25.) - Bencicová (73.).

Pražská O2 aréna bude o druhém únorovém víkendu patřit Fed Cupu žen Česko - Švýcarsko

Jezdectví

SLATIŇANY - Zimní jezdecký pohár České jezdecké federace

Zimní jezdecký pohár České jezdecké federace 2018 pokračuje ve Slatiňanech

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Jiří Růžička)