Svátek má: Martin

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 12. října 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 12. října 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program bývá v sobotu  většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Basketbal se hraje na devíti palubovkách
12. října 2019 - 10:14

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 12. října 2019



   Fotbal   

Kvalifikace ME

Skupina J
18:00  Bosna a Hercegovina - Finsko
20:45  Itálie - Řecko
20:45  Lichtenštejnsko - Arménie

Skupina D
15:00  Gruzie  -  Irsko
18:00  Dánsko - Švýcarsko

Skupina F
18:00  Faerské ostrovy - Rumunsko
20:45  Norsko - Španělsko
20:45  Malta - Švédsko

Liga žen ... 7. kolo
11:00   Lokomotiva Brno - Liberec
11:30  Viktoria Plzeň - Sparta Praha
14:00  Slavia Praha  Dukla Praha



   Lední hokej    



  Tipsport ELH   

Olomouc - Kometa

  CHANCE LIGA    ... třinácté  kolo

17:00  SK Trhači Kadaň  - HC Slovan Ústí nad Labem
17:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Slavia Praha
17:00  HC Baník Sokolov - HC Dukla Jihlava
17:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Stadion Litoměřice
17:00  AZ RESIDOMO Havířov - ČEZ Motor České Budějovice
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou
17:30  VHK ROBE Vsetín - Piráti Chomutov
18:00  HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov


Atletika

Praha - Pražský maraton ve Stromovce

Vídeň (Rakousko) - Vídeňský maraton



Basketbal

Kooperativa NBL ...  3. kolo

17:00  Pardubice - Brno
17:30 Ostrava - Svitavy
17:45  Kolín - Nymburk
18:00  Hradec Králové - Ústí nad Labem
18:00  Děčín - Opava
18:00  Olomoucko - USK Praha

Renomia ŽBL ...  5. kolo

15:30  KP Brno - Slovanka MB
17:00  Slavia Praha - Strakonice
17:30  Trutnov - Žabiny Brno


Volejbal

Extraliga mužů ... 2. kolo

17:00  Zlín - Odolena Voda
17:00  Ústí nad Labem - Karlovarsko
17:00  Beskydy - Kladno
18:00  Lvi Praha  -Liberec
18:00  České Budějovice - Příbram
18:00  Brno - Ostrava

Extraliga žen  ...  5. kolo

17:00  Olymp Praha - Prostějov
18:00  Liberec - VK Brno
18:30  KP Brno  -  Ostrava
19:00  Přerov  - Šternberk


Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  6. kolo
10:00  TJ Cement Hranice - Talent M.A.T. Plzeň
11:00   SHC Maloměřice - Brno - HCB Karviná
16:30  HC Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
17:00  SKKP Handball Brno - KH ISMM Kopřivnice
18:00  HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří

MOL liga žen ... 6. kolo
15:00  Sokol Písek -  DHC Sokol Poruba

ODENSE (Dánsko) - Pohár EHF žen ... odveta 2. kola
17:00  Odense Handbold -Slavia Praha



Ragby




Skupina A:
12:45 Irsko - Samoa

Skupina B:
Nový Zéland - Itálie 0:0, zrušeno kvůli tajfunu

Skupina C:
Anglie - Francie 0:0, možná zrušeno kvůli tajfunu

První liga ... 10. kolo nadstavby

14:00  Dragon Brno - Říčany
14:00  Praga - Tatra Smíchov
14:00  Sparta Praha - Vyškov



Střelba


Al Ajn (SAE) - Finále SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

(ps. SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)