Svátek má: Bernard

Sport

Velikost textu:

Kam ve středu 14. srpna 2019 za sportem? Na fotbal či na procházku

Kam ve středu 14. srpna 2019 za sportem? Na fotbal či na procházku

Sportovní program bývá ve středu  většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Hurá do přírody po turistických značkách
14. srpna 2019 - 09:58

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       ve středu  14. srpna 2019



   Fotbal   


   Český pohár MOL Cup   ...  první kolo

17:00  FK Nový Jičín - MFK Frýdek-Místek
17:00  FC Strání - 1. SK Prostějov
17:00  FK Letohrad - FC Hradec Králové
17:00  FC Slovan Rosice - FC Velké Meziříčí
17:00  Sokol Srbice . FK Králův Dvůr
17:00  SK HS Kroměříž  -  MFK Vítkovice
17:00  FK Komárov - Loko Vltavín
17:00  SK Aritma Praha - FK Admira Praha
17:00  Český Lev-Union Beroun - FK Dukla Praha
17:00  TJ Skaštice - SK Líšeň
17:00  FK Baník Souš - FC Baník Sokolov
17:00  SK Motorlet Praha - FC Chomutov
17:00  FK Přepeře - TJ Dvůr Králové nad Labem
17:00  SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - FC Hlučín
17:00  SK Dětmarovice - FK Fotbal Třinec
17:00  TJ Sokol Lanžhot - 1. SC Znojmo FK
17:00  FK Zbuzany 1953 - TJ Jiskra Domažlice
17:00  Tatran Všechovice - FC Odra Petřkovice
17:00  TJ Sokol Libiš - SK Zápy
17:00  FK Velké Hamry - FK Varnsdorf
17:00  TJ Unie Hlubina - FC Dolní Benešov
17:00  TJ Spartak Soběslav - SK Benešov
17:00  TJ Valašské Meziříčí - FC TVD Slavičín
17:00  A.F.C. Humpolec - FC Vysočina Jihlava
17:00  SK Český Brod - TJ Slovan Velvary
17:00  SK Jiskra Rýmařov - SK Uničov
17:00  FK Kolín - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
17:00  TJ Sokol Hostouň - FC Slavia Karlovy Vary
17:00  1. FC Olešnice u Bouzova - FC Viktoria Otrokovice
17:00  Tatran Ždírec nad Doubravou - FSC Stará Říše
17:00  TJ Tatran Sedlčany - FC MAS Táborsko
17:30  SK Slaný - FK Slavoj Vyšehrad
17:30  1. HFK Olomouc - FC Zbrojovka Brno  ... vysílá     ČT SPORT  
17:30  Sportovní sdružení Ostrá - FC Sellier & Bellot Vlašim
17:30  SK Libčany - FK Chlumec nad Cidlinou
18:00  MFK Dobříš - FC Písek

UEFA Super Cup

21:00  Liverpool FC - Chelsea FC   vysílá     ČT SPORT  

Evropská liga 3. předkolo
18:00  FC Saburtalo Tbilisi - FC Ararat-Armenia
18:00  Atromitos Atény - Legia Varšava
18:00  Vitória SC Guimaraes - FK Ventspils


   Lední hokej    


Přípravné zápasy
18:00  HC Sparta Praha - KooKoo Kouvola
18:00  BK Nová Paka - HC Stadion Vrchlabí
18:00  HK Lev Slaný - HC Řisuty

Turnaj pěti (U17)
15:00  Švýcarsko - Česko

Zubr Cup
18:00   HC ZUBR Přerov  - HC Slavia Praha

Volejbal

Moskva (Rusko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu


Cyklistika

Silniční etapový závod Binck Bank Tour


Horolezectví


Hačiodži (Japonsko) - Mistrovství světa ve sportovním lezení
02:00 Obtížnost muži a ženy - kvalifikace

Orientační běh

Östfold (Norsko) - Mistrovství světa v orientačním běhu



Vodní lyžování

Putrajaya (Malajsie) - Mistrovství světa ve vodním lyžování


Zápas

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství světa juniorů v zápase


Stolní tenis

Panagjurište (Bulharsko) - Turnaj série World Tour



Festival nového cirkusu

PRAHA - Letní Letná


18:00  Přechod nad Vltavou po laně provazodkyní Bongoganovou

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto:ps)