Svátek má: Leona

Sport

Velikost textu:

Praha přivítá české olympioniky na Staroměstském náměstí 26.2.2018

Praha přivítá české olympioniky na Staroměstském náměstí 26.2.2018

Staroměstské náměstí v Praze se stane v pondělí 26. února 2018 dějištěm přivítání a oslav úspěšných českých sportovců. Fanoušci zde uvidí úspěšné olympioniky ze Zimních olympijských her v Pchjongčchangu včele s dvojnásobnou zlatou medailistkou Ester Ledeckou.

Ester Ledeckou přivítají Pražané na Staroměstském náměstí
24. února 2018 - 22:10

Slavnostní akce s bohatým doprovodným programem začne v pondělí 26. února v 15.00 hodin, slavnostní příjezd olympioniků se očekává kolem 17. hodiny.

Na Staroměstské náměstí bude instalováno velké podium o rozměrech 12 x 10 metrů a velkoplošná LED obrazovka o velikosti 10 x 6 metru. Naši úspěšní reprezentanti, v čele s olympijskou vítězkou Ester Ledeckou a dalšími medailisty, dorazí na Staroměstské náměstí bezprostředně po svém příletu, přímo z pražského letiště.

Slavnostní odpoledne doprovodí hudba, mluvené slovo a přímé reportážní vstupy. Moderátorem akce bude Libor Bouček.Instalace podia a velkoplošné obrazovky začne už od rána  v neděli 25. února 2018. 

Oficiálním pořadatelem akce je hlavní město Praha, organizátorem společnost Taiko, a. s. Na akci se spolupodílí Sport Invest, zastupující agentura Ester Ledecké a Martiny Sáblíkové.

(ps, Magistrát hl.m.Prahy, Prvnizpravy.cz, foto: ps)