Svátek má: Hedvika

Sport

Velikost textu:

Přepišme dějiny, neboť i Uher se může na ledě porvat s Jánošíkem

Přepišme dějiny, neboť i Uher se může na ledě porvat s Jánošíkem

Každý hokejový tým má na soupisce k extraligovým utkáním  uvedeno nejméně 20 hráčů různých jmén.  Pak na ledě může dojít k různým situacím, dokonce se hráči mohou spolu poprat, ale  když si pak uvědomíte, kdo se to s kým rval, tak vám to musí připadnout směšné.

Levá, pravá, levá a ještě levá do ciferníku. Diváci si přišli na své, když očekávali rvačku
29. prosince 2017 - 08:25

Už o nic nešlo, neboť bylo o výsledku hokejového zápasu Sparta - Liberec rozhodnuto. Fanoušci Sparty se radovali, neboť na ukazateli skore bylo skore 3:0 ve prospěch Pražanů. Halou zněl potlesk, ale najednou  diváci povstali a sledovali souboj dvou hráčů, jejichž jména přivádí rvačku do neuvěřitelně směšné situace. Dominik Uher se u mantinelu potkal s Adamem  Jánošíkem, vyměnili si několik ostrých slov a pak už rukavice i helmy sletěly na led a začalo se to řezat.

Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz byly na místě děje ...


K vyvolání rvačky to chtělo nějaký impuls

Bitce přihlíželi rozhodčí z dostatečné vzdálenosti ...

Ať se kluci poperou i když to zní směšně, že se pere zrovna Uher s Jánošíkem 99 let po ustanovení společného státu Čechů a Slováků

Netuším, kdo vyhrál. Asi to byla plichta?Když si uvědomíte, kdo se to s kým rval, tak vám to musí připadnout směšné i když ten obrázek může probudit emoce v citlivých národních vztazích našich východních sousedů. Považte  Uher se popral s  Jánošíkem.

"Bylo to tam dohrané trochu pozdě, tak jsme se na sebe podívali a šli jsme do toho," přiznal se  po utkání obránce Liberce novinářům. Bitku sice nikdo nevyhrál, skončila patrně remízou,  ale zato byla hodně náročná.

Přepište dějiny: Uher se na ledě porval s Jánošíkem 99 let po ustanovení Československa

(ps, Prvnizpravy.cz  & SportovniListy.cz, foto: ps)