www.prvnizpravy.cz | www.klinikazdravi.cz | www.best4man.cz | www.sanep.cz | www.sanep.sk | www.epravo.cz
Pozítří
17/6 °C

Zítra
21/7 °C

Dnes
25/14 °C

   středa 23.05.2012 12:26  |  Svátek: Vladimír
Mobilní verze | Zaregistrujte se | Kontakty | RSS | Rozšířené vyhledávání
Jižní Čechy  Jižní Morava  Karlovarsko  Královéhradecko  Liberecko  Severní Morava  Olomoucko  Pardubicko  Plzeňsko  Praha  Střední Čechy  Ústecko  Vysočina  Zlínsko 
Regiony
Velikost textu:
Z hejtmanského plesu putuje 180 tisíc na charitu
Předávání šeků na hejtmanském plese.

Z hejtmanského plesu putuje 180 tisíc na charitu

Více než 177 tisíc Kč na charitu vynesl již 8. hejtmanský ples Libereckého kraje, který se v pátek uskutečnil v Kulturním domě v Liberci. 
12.únor 2012 - 19:19
Hejtman LK Stanislav Eichler ještě v průběhu plesu předal šeky na částku 88 900 Kč řediteli Základní školy a Mateřské školy pro sluchově postižené (ul. E. Krásnohorské) v Liberci Miloslavu Janečkovi a poté ředitelce Hospicové péče sv. Zdislavy Taťáně Janouškové.

„Stejně jako v předchozích sedmi ročnících jsme celý  výtěžek  věnovali na dobročinné účely organizacím, které zřizuje Liberecký kraj nebo se kterými úzce spolupracuje,“ zdůraznil hejtman s tím, že v historii hejtmanských plesů se už vybraná částka na dobrou věc blíží miliónu korun.

„Symbolicky i finančně jsme tak všichni společně přispěli dětem, seniorům a nemocným, tedy těm, kteří naši pomoc potřebují ze všech nejvíce. Za to všem děkuji,“ doplnil.

Na 8. hejtmanském plesu hejtmana jeho statutární náměstkyně Lidie Vajnerová, náměstci Martin Sepp a Vít Příkaský a radní Zdeněk Bursa, Jaroslav Podzimek, Pavel Petráček  a Pavel Novák přivítali mimo jiné vzácné hosty - primátorku Liberce Martinu Rosenbergovovou, Tuty Dityawati, první tajemnici protokolu velvyslanectví Indonéské republiky v ČR,  Roberta Ho,  ředitele Taipeiské hospodářské a kulturní kanceláře, Alexandra Budajeva, konzula Ruské federace, Jana Lindušku, viceprezidenta česko-makedonské obchodní komory, Heinze Eggerta, spoluzakladatele Euroregionu Nisa a bývalého ministra vnitra Svodného státu Sasko, poslance, zástupce obcí a měst LK a další  osobnosti regionu.

Za zábavou do Liberce ale přijeli lidé ze všech koutů kraje - z Jablonce n..N., Desné či Smržovky, ze Semil i ze Studence, a také z České Lípy,. Cvikova nebo Nového Boru. Při losování vstupenek vyhrál první cenu  - skútr, Štefan Soudil ze Smržovky, cenu hejtmana – zájezd pro dvě osoby do Itálie a další dárky pak Evžen a Mirka Dusilovi z Jablonce n. N.

K tanci a poslechu skvěle hrál až do sobotního rána orchestr Bohemia Universal Band a jako sólisté večera vystoupili a velký potlesk sklidili Bohuš Matuš a Monika Absolonová. Diváky také zaujala módní přehlídka bižuterie Svazu výrobců skla a bižuterie.

Celým večerem provázeli  Michaela Ochotská a Václav Tittelbach, kteří společně se zpěváky vnesli do příjemné zábavy pohodu a  nechali se s hosty fotografovat a rozdávali jim autogramy.

(ds, foto: arch.)


Zákaz kouření v restauracích: Pro jsou i kuřáci

Drtivá většina Čechů (78 procent) chce, aby se v restauracích zakázalo kouřit, dokonce až 41 procent kuřáků by tento krok uvítalo také.

Nové rozpočtové určení daní nepoškodí Brno

Nové rozpočtové určení daní rozdělí výnosy z vybraných peněz obcím spravedlivěji, než tomu bylo dosud.

Eva Rathová: JUDr. Černý má moji plnou důvěru

Manželka obviněného Davida Ratha zveřejnila na blogu svého manžela prohlášení, v němž vyvrací informace některých sdělovacích prostředků.

Revitalizace začíná obnovou komunikací

Modernizací komunikací za 24 milionů korun v obci Kuks začíná rozsáhlý plán na obnovu tamního barokního areálu.

Pražská burza zahájila mírným poklesem

Pražská burza zahájila středeční obchodování mírnou ztrátou, index PX odepisuje 0,29 procenta na 879,7 bodu.
Nejnovější
Nejčtenější
Horoskopy

Panna

23.8. - 22.9.
Vaše schopnost vcítit se do situace druhých je výjimečná. Jste soucitní a pokud se někdo ve vašem okolí ocitne v nesnázích, jste první, na které se obrátí. Pro svou obětavou povahu jste velice oblíbení. Měli byste si někdy najít čas i sami na sebe.
Otázka: Považujete zatčení hejtmana Davida Ratha (ČSSD) za:
Výsledek fungování současné "protikorupční vlády"
transparent.gif transparent.gif
11%
Skvělou práci Policie ČR
transparent.gif transparent.gif
23%
Politickou "popravu" na objednávku
transparent.gif transparent.gif
51%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
15%
Kurzy a akcie
Měna:
1 $ USD 20.16  Kč
1 € EUR 25.48  Kč
1 £ GBP 31.69  Kč
1 CHF CHF 21.21  Kč
100 руб RUB 63.91  Kč
Akcie:
NWR
105
AAA
18.8
CETV
136
ČEZ
723
ECM
25.5
ERSTE GROUP BANK
372.6
FORTUNA
95
KITD
75
KOMERČNÍ BANKA
3275
NWR
272
ORCO
61.5
PEGAS NONWOVENS
423
PHILIP MORRIS ČR
11520
TELEFÓNICA C.R.
381.5
UNIPETROL
170
VIG
729
Titulní strana  |  Stalo se  |  Domácí  |  Vláda a parlament  |  Byznys  |  Zahraničí  |  Evropská unie  |  Regiony  |  Legislativa  |  Sport  |  Koktejl
© 2008-2012 prvnizpravy.cz, PLAY NET a.s. - Všechna práva vyhrazena.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu redakce je zakázáno.
Server hosting zajišťuje VSHosting s.r.o.