Svátek má: Ilona

Zprávy

Velikost textu:

Americká politička označila Hillary Clintonovou za „ostudu USA"!

Americká politička označila Hillary Clintonovou za „ostudu USA"!

Hillary Clintonová zostudila svým chováním nejen sama sebe, ale i Spojené státy, prohlásila Betsy McCaugheyová, bývalá viceguvernérka státu New York.

Betsy McCaugheyová, bývalá viceguvernérka NY
17. května 2018 - 11:04

Politička připomněla, že Clintonová obvinila z porážky ve volbách v roce 2016 bývalého šéfa FBI James Comeye, ruského prezidenta Vladimira Putina, soupeře v primárkách Bernie Sanderse, prezidentskou kandidátku Strany zelených Jill Steinovou, bývalého prezidenta Baracka Obamu, stejně jako rasismus a sexismus.

„Uvedla tolik příčin své porážky, ale ve své knize skutečně uvedla kus pravdy: řekla, že se smířila s faktem, že miliony a miliony Američanů prostě nemají rádi. Bohužel, ve skutečnosti se s tím vůbec nesmířila, protože nyní její nervové zhroucení dosáhlo globálního měřítka: cestuje ze země do země, od města k městu, opět obviňuje jednou to, podruhé něco jiného, že prohrála volby,“ řekla znechuceně McCaugheyová televiznímu kanálu Fox Business.

WT: Obamův gang pronásleduje Trumpa, aby skryl své zločiny!

Bývalá viceguvernér zdůraznila, že takové chování je hanebné.

„Nejen zostuzuje sama sebe, ale zostuzuje naši zemi, když předkládá taková obvinění,“ dodala politička.

Hillary Clintonová prohrála prezidentské volby v roce 2016 s republikánským kandidátem Donaldem Trumpem. Později označila různé příčiny své porážky, včetně „ruských hackeru“ a bývalého ředitele FBI Jamese Comeye.

(kou, prvnizpravy.cz, foxbusines.com, foto: repro fox)