Svátek má: Bartoloměj

Zprávy

Velikost textu:

Fox: To vy jste „Putinovi agenti“ ženoucí Ameriku do občanské války!

Fox: To vy jste „Putinovi agenti“ ženoucí Ameriku do občanské války!

Po dvou letech nepřetržitých řečí o Trumpově „spiknutí“ s Ruskem je polovina obyvatel USA přesvědčena, že Trump je agentem Kremlu, a druhá polovina už věří vládním strukturám, uvedl Fox News.

John Brennan, bývalý šéf CIA
27. března 2019 - 11:05

Podle rozčíleného televizního moderátora Steveho Hiltona klamali novináři, politici a tajné služby a obvinil je, že udělali přesně to, co Putin chtěl: rozdělili a destabilizovali Ameriku.

„Nyní víme, že v posledních letech byla jádrem politické agendy Demokratické strany, informační agendy nomenklaturních médií a neodstranitelné byrokracie podvratná agenda.

Říkali, že prezident Trump byl nelegitimně zvolen, protože se v roce 2016 spiknul s Ruskem. Robert Meuller říká, že to byla lež.

Tvrdili, že prezident Trump a jeho tým se podíleli na spiknutí, které podkopalo demokracii a nečestné volební vítězství. Robert Mueller říká, že to byla také lež.

Establishment tvrdil, že prezident Trump bránil spravedlnosti, aby tyto zločiny skryl. Generální prokurátor říká, že to byla také lež.

Po mnoho let se tito pompézní, sobečtí, arogantní intelektuálové v Kongresu, v médiích, ti, kteří sloužili nebo v poslední době sloužili v nejvyšších vrstvách moci, všichni tito lidé, kteří měli být chytřejší ... Po mnoho let nemilosrdně, bezohledně, nezodpovědně vypouštěli „ruské“ teorie spiknutí. Znovu a znovu.


A teď ten muž, který, jak doufali, měl prokázat jejich případ, Robert Mueller řekl, že to všechno je lež. Nebyly žádné dohody, žádné spiknutí. Prezident Trump není agentem Ruska. Byla to obrovská lež.

Samozřejmě, není to poprvé, co se establishment spojil okolo lži. Pod Georgem W. Bushem, mladším pod falešnými záminkami dotlačil Ameriku do války. Tentokrát však tento establishment  pod falešnými záminkami postavil Ameriku na pokraj občanské války. To je skutečný důsledek „ruského“ šílenství. Ne zničení Trumpa, jak chtěli, ale zničení důvěry v americkou demokracii a instituce.

Přemýšlejte o tom, k čemu došlo, když establishment vynášel bludy, veden svými snahami. Polovina země nyní věří, že volby v roce 2016 nebyly spravedlivé a že prezident je agentem Ruska. Věřte mi, že to nic nezmění. Po mnoho let to Trumpovi nenávistníci jen slyšeli, a teď to věří, bez ohledu na to, co říká Muellerova zpráva.

A vzhledem k šokující podvratné práci aparátů na vysoké úrovni na ministerstvu spravedlnosti, FBI, CIA a Národní zpravodajské službě, druhá polovina země nyní věří, že tyto klíčové instituce jsou zkorumpované a nelze jim důvěřovat. Jaká to katastrofa vytvořená samotným establishmentem! Se všemi jejich vznešenými přednáškami o demokratických normách, právním řádu a tom, že demokracie umírá v temnotě („Demokracie umírá v temnotě“ je motto The Washington Postu – pozn. red.), byli to oni, kdo zasáhli základ republiky.

Kdo podkopal víru v demokratické normy? Kdo podkopal víru v americké instituce? Ne, ne zlý Trump. Byl jste to vy, Adame Schiffe. Byl jste to vy, Ericu Svolwelle. Byl jste to vy, Rode Rosensteine. To jste vy, Johne Brennane. To jste vy, Jamesi Comeyi. A ano, to jste vy, Lawrenci O'Donnelli. A vy, Nicole Wallaceová. I vy, Chucku Todde. Všichni jste to udělali s Amerikou. Jste skuteční agenti Putina, protože jste to byli vy a všichni vaši přátelé v establishmentu, kteří pomáhali Putinovi dosáhnout cíle: tuto zemi rozdělit a destabilizovat.

A proč? Kvůli politice. Je to proto, že jste nemohli přijmout skutečnost, že rebel byl zvolen prezidentem, který přišel zvenčí a hodil výzvu jednomyslnému establishmentu,“ uzavřel Steve Hilton.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews.com, foto: arch.)