Svátek má: Dana

Zprávy

Velikost textu:

Klimatickým hysterkám: Prostě držte hubu, pak se vzduch také zlepší!

Klimatickým hysterkám: Prostě držte hubu, pak se vzduch také zlepší!

Spor o to, kdo je zodpovědný za údajně klima vraždící emise CO2, připomíná náboženskou válku, vedenou fanatickou klimatickou hysterkou svatou Grety, která útočí na všechny, kteří bojují proti jejímu přesvědčení o znečištění ovzduší.

Ilustrační foto
25. března 2019 - 06:20

V této lukrativní válce těžký průmysl, motoristé i krávy jsou často na pranýři. A tak klimatičtí hysterici nás vrací zpět do doby kamenné, ale jsou nevinní a „myjí si ruce“, samozřejmě v ekologicky získané vodě, píše se v článku na webu Jouwatch.

A oni jsou ti, kdo jsou také zodpovědní za emise CO2: Představují většinu občanů, otevírají své dveře od rána do noci a nejenže šíří špatnou náladu, ale také znečišťují ovzduší svým dýcháním.

Například právě toto chování Zelených je čistým jedem pro chudou, mučenou matku Zemi, protože tito hysteričtí lidé vydechují ještě více a ještě rychleji CO2 do atmosféry než normální smrtelník, jak vysvětluje specialista:
  • Obsah CO2 ve vydechovaném vzduchu je poměrně konstantní 4%, tj. 40 mililitrů CO2 na litr vzduchu. To odpovídá asi 80 miligramům při 0 ° C.
  • Spotřeba kyslíku je ovlivněna mnoha věcmi - například velikostí těla nebo hmotností a aktivitou člověka. Svalnatí lidé mají vyšší bazální metabolismus, takže svalnatci produkují více CO2 v klidu než nesvalnatí.


Proto aby se chránilo klima, bylo by nutné, aby příznivci svaté Grety okamžitě přestali mluvit tak hloupě a místo toho, aby si nalepili náplast přes ústa. To by pro lepší klima pomohlo určitě.

Ty děti Zelených armád, ti užiteční idioti, kteří se potulují po ulicích na demonstracích FridayforFuture jednou týdně, tak ti by se měli odsoudit, protože jejich aktivity jsou jedem pro naši atmosféru. Jejich křik a řev právě přivádí  přírodu na pokraj zoufalství.

Zatímco plícemi prochází v klidu asi 4 litry vzduchu za minutu, zvyšuje se s fyzickým cvičením na více než 50 litrů za minutu. Tyto dva extrémy v průběhu roku znamenají 2 100 m3 vzduchu nebo 168 kilogramů CO2 v klidu ve srovnání s 25 500 m3 vzduchu nebo 2 040 kilogramů CO2 při nepřetržitém zatížení.

Takže by se měly zakázat tyto hloupé demonstrace mladých nadšenců,  jinak svět velmi rychle zhasne.

A ještě jedno opatření: Kdyby všichni věřící byli navzájem v míru a neznečišťovali již tak hustý vzduch svými hloupými drby, tak racionální část lidstva by konečně mohla znovu v klidu dýchat.

(rp,prvnizpravy.cz,journalist,foto:arch.)