Svátek má: Světlana

Zprávy

Velikost textu:

Korwin-Mikke: Proč by Rusové zabíjeli Skripala? Stojí za tím CIA!

Korwin-Mikke: Proč by Rusové zabíjeli Skripala? Stojí za tím CIA!

Sergeje Skripala chtěli zabít Rusové? Jen proto, že byl odsouzen na 13 let do vězení, v roce 2008 byl propuštěn do zahraničí – a Rusové neměli žádný důvod ho zabít, a rozhodně ne před fotbalovým Mistrovstvím, jehož bojkot by byl pro Rusko katastrofou.

Janusz Korwin-Mikke
27. března 2018 - 03:20

Na druhou stranu, CIA měla motiv. Měla k tomu  zdroje, vynálezce "novičoka". Wil Mirzojanow je v azylu ve Spojených státech a chemický vzorec "novičoka"  byl zveřejněn v knize vydané v USA, kde  vynálezce tvrdí, že syntéza by byla pro amatéry příliš obtížná.. ale ani jednou se neprojevily nějaké obavy před zveřejněním chemického vzorce. Nevěříte, že je to možné? To dokazuje, že CIA mohla učinit pokus a ujistit se, že ji nikdo nebude podezřívat; všechna podezření padnou na Rusko a dokonce i proto, že je akce velmi podobná atentátu z poslední doby, na Litviněnka, když Rusko prakticky neskrývalo, že ho zabilo, píše na facebooku Janusz Korwin-Mikke.

Něco je třeba udělat, než Amerika uškrtí svět a nasere mu na hlavu

„A zde prohlašuji, že pokud by polský agent pracoval proti Polsku stejně jako Litviněnko proti Rusku, a šéf zpravodajské služby by přišel za mnou a zeptal se, zda by ho mohl odstranit - jako hlava státu bez váhání bych řekl: " Samozřejmě!", to je nutnost. Všechny tajné služby by se zhroutily, pokud by je bylo možné zradit, a potom díky této zradě si klidné a bohatě žít v zahraničí!“ upozorňuje Korwin-Mikke.

Výsledkem je, že Donald Trump byl dotlačen k akci:  Uzavřel ruský konzulát v Seattlu a vyhnal 60 ruských diplomatů. „Ohnul se“,  protože v demokracii neexistuje žádná platná pravda. Pravda je  jen to, čemu věří většina. A hlupáci jsou víc než moudří.

No, nic: Rusové s největší pravděpodobností uzavřou americký generální konzulát ve Vladivostoku, někteří špioni ztratí práci - to je vše.

Korwin-Mikke: CIA zopakovala v Sýrii irácký scénář


„Nicméně připomínám, že když v roce 2003 CIA doslova falšovala zprávy tvrdící, že Saddám Husajn měl zbraně hromadného ničení,  tak to skončilo válkou. Nyní může vše skončit světovou válkou, o kterou se americká elita snaží již několik let,“ končí svou glosu na facebooku Janusz Korwin-Mikke.

Janusz Ryszard Korwin-Mikke je polský liberálně konzervativní politik a spisovatel, zakladatel polské libertariánské a euroskeptické politické strany KORWiN a poslanec Evropského parlamentu za Slezské vojvodství.
(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)