Svátek má: Ambrož|Benjamín

Zprávy

Velikost textu:

Noční hlídky v Malmö chrání ženy před útoky migrantů

Noční hlídky v Malmö chrání ženy před útoky migrantů

Ve Švédsku se šíří zprávy o brutálně, barbarsky, masově, znásilňovaných švédských ženách arabskými mužskými skupinami.

Hlídky v Malmö
3. ledna 2018 - 03:20

Obyvatelé Malmö, jihošvédské metropole mají už dost toho nepřetržitého masového znásilňování žen a dívek migrantskými skupinami.

Tyto alarmující zprávy zmobilizovaly obyvatele Malmö na demonstracích proti těmto barbarským zločinům. Místní pobočka Komunistické strany Švédska jde o krok dále. Jejich hlídky hlídají na ulicích od setmění do svítání na  ulicích Malmö. Jejich "večerní procházky", se podle nich nazývají "Save Association".

Švédsko: Zákonem o sexuálním souhlasu převychováme společnost!

Cílem skupin je chránit ženy a dívky v Malmö před dalšími sexuálními útoky a znásilněním a vrátit jim ztracený pocit bezpečí. Hlídky se objevily v posledních týdnech a měsících jako ochrana proti bezmocným ženám, vystaveným zločinům páchanými skupinami migrantů. Zvláště krutý případ se stal v prosinci, kdy  došlo k masovému znásilnění mladé ženy. Nezůstalo jenom u toho, aby přistěhovalci zaútočili na ženu a znásilnili ji. Poté, co dokončili svůj hrozný čin, nalili hořlavou tekutinu do pochvy oběti a zapálili ji. Tento akt barbarství způsobil, že i Švédsko a jeho obyvatelé, známé svou tolerancí,  se postavili  proti těmto činům.

(rp,prvnizpravy.cz,freiwelt,foto:arch.)