Svátek má: Berta

Zprávy

Velikost textu:

Orbán: Bruselský „stroj“ realizuje plán George Sorose

Orbán: Bruselský „stroj“ realizuje  plán George Sorose

Bruselský „stroj“ realizuje plán George Sorose, pokud jde o přistěhovalectví, řekl v rozhovoru pro maďarské Radio Kossuth maďarský premiér Viktor Orbán.

Viktor Orbán, maďarský premiér
7. října 2017 - 03:20

"George Soros koupil lidi a organizace a Brusel je pod jeho vlivem: Chtějí zlikvidovat „hranice“  a umožnit milionům přistěhovalců vstup do Evropy a poté je umístit pomocí mechanismu povinného příjmu migrantů, a ty, kteří nebudou souhlasit, chtějí potrestat, " řekl v rozhovoru Viktor Orbán.

Jak uvedl Orbán, události v Bruselu, jdou přesně podle plánu zveřejněném židovským miliardářem maďarského původu, ale  jak řekl: „Maďarsko není národ hlupáků“ a nemůže předstírat, že „události běží jen tak náhodou“.

"Zjistili jsme, že Sorosův plán skutečně existuje, ve skutečnosti je to něco, co sám autor přiznal. Počítáme s tím v našem politickém životě," řekl Orbán.


„Jestli Maďarsko chce chránit své zájmy, pak to všichni musí v Bruselu cítit, musí vědět, že drtivá většina z maďarské společnosti podporuje národní zájem, rovněž podporovaný vládou," zdůraznil maďarský premiér.

S odvoláním na reformní návrhy týkající se budoucnosti EU, maďarský premiér poukázal na to, že zatímco plány pro budoucnost EU jsou rozsáhlejší, „Schengenský systém se ale rozpadne a místo ochrany vnějších hranic EU budou vnitřní hranice. "

Orbán navrhl, že členské státy Unie mají mít právo znovu zavést kontroly na svých hranicích v rámci schengenského prostoru po dobu tří let. Takto se Evropa podle něj opět zapojí do omezení volného pohybu lidí.

Orbán: V inkviziční kampani ze strany EU stojíme na straně Polska

Poukázal na to, že celá Evropská unie je v potížích, a důvodem je to, že evropská vláda nemá  žádnou důvěryhodnost a rozhodnutí byrokratů EU „jsou urážlivá vůči členským státům.“

(rp,prvnizpravy.cz,prawy,foto:pl)