Svátek má: Michaela

Zprávy

Velikost textu:

Trump: „S žádným politikem není zacházeno tak špatně!“

Trump: „S žádným politikem není zacházeno tak špatně!“

Prezident Donald Trump si stěžoval, že „ani s jediným politikem v dějinách se nezacházelo tak špatně nebo tak nespravedlivě“, jako se s ním, napsal The Huffington Post.

Donald Trump, prezident USA
18.květen 2017 - 10:15

Trump také ocenil svoji administrativu a řekl, že „lidé pochopí“, co dělá, a to je „nejdůležitější věc“, zdůrazňuje vydání.

President Trump nevynechal příležitost pustit se do médií i během projevu projev na slavnostní promoci akademi pobřežní stráže v New Londonu, v Connecticutu, uvedl The Huffington Post.

V první polovině šla Trumpova řeč přesně podle scénáře, ale brzy americký prezident pochválil administrativu a náhle si „vyskočil“ na média, když radil absolventům.

Trump označil CNN, NBC a deník New York Times za nepřátele lidu! 

„Nikdy, nikdy se nevzdávejte. Všechno bude v pořádku,“ řekl Trump. „Podívejte se, jak se ke mně chovají v posledních letech zejména média."
 
Americký prezident stěžoval, že „ani s jediným politikem v dějinách se nezacházelo tak špatně nebo tak nespravedlivě“, jako s ním.
 
Trump se pak, jak poznamenalo americké vydání, začal „chlubit“ svými úspěchy a argumentovat, že jeho administrativa „zachránila“ druhou změnu, a že stavba zdi podél hranice USA s Mexikem se buduje „velmi, velmi dobře“.

Rovněž uvedl, že byl vybrán, aby sloužil „zapomenutým mužům a ženám v zemi“: „Lidé pochopili, co dělám, a to je nejdůležitější.“
 
Podle The Huffington Post, Donald Trump ukončil svou řeč důležitou radou pro absolventy: „Užijte si svůj život“.

(kou, prvnizpravy.cz, huffingtonpost.com, foto: arch.)