Svátek má: Julie

Zprávy

Velikost textu:

Vedoucí představitelé EU nemají děti, proto je nezajímá budoucnost EU

Vedoucí představitelé EU nemají děti, proto je nezajímá budoucnost EU

<< GLOSA >> Podíváme-li se na rodinnou situaci představitelů vedení EU, tak si všimněte, že většina z nich nemá děti. Takže egoistům bez potomků nezáleží na tom, co se stane s Evropou.

Brogote a Emmanuel Macronovi
25. března 2019 - 03:20

To vysvětluje, proč dělají vše, co je v jejich silách, aby zničili Evropu a proměnili ji v diktaturu, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Ti, kdo mají děti, mají odpovědnost a chtějí pro své děti lepší budoucnost. Rodiče obětují nejméně 20 let svého života naplněného láskou, péčí a spokojeností a investovali spoustu práce, času a peněz do blahobytu, růstu a vzdělávání svých dětí.

Rodiče samozřejmě chtějí, aby jejich děti byly lepší a chtějí jim připravit dobrou budoucnost.

Kdokoli, kdo nemá děti,  je jen egoista, který je zaneprázdněn sám sebou, chce si vychutnat tuto krátkou existenci na Zemi co nejlépe.

Bez dětí nemáte žádnou budoucnost a vaše vlastní existence je zbytečná. Na co se můžete podívat? Na spoustu věcí, které jste spotřebovali? Na odpadky, které zanecháte?

Je to jeden z hlavních úkolů ve smyslu života, zajistit přežití lidstva a udělat dobro.

Co zajímá politika bez dětí, co přináší pro budoucnost? Zajímají se jen o svou kariéru, o moc, o naplnění svého ega. Jdou přes mrtvoly.

To vysvětluje, proč Merkelová, Macron, Mayová a mnoho dalších dělají, to co dělají, ničí Evropu !!!


Můžeme vidět Macrona jak tráví dovolenou na lyžích, zatímco Francie je v chaosu.

Stovky tisíc francouzských lidí se vydávají do ulic a demonstrují, protože nevidí budoucnost pro sebe a své děti, zatímco Rothschildova „panenka“ Macron  je na sjezdovkách, odpočívá v luxusní chatě a popíjí šampaňské.

Jediná dobrá věc je jejich bezdětnost, geny těchto zločinců nejsou předávány další generaci a umírají.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)