Svátek má: Svatoslav

Politika

Velikost textu:

Pan Vystrčil i část Senátu musí být směšná i pro samotné Taiwance!

Pan Vystrčil i část Senátu musí být směšná i pro samotné Taiwance!

„A nebudu daleko od pravdy, když jsem přesvědčen, že z tohoto pohledu musí být pan Vystrčil i část Senátu směšná i pro samotné Taiwance," napsal ve svém komentáři k současnému dění v Senátu bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.

Bývalý poslanec Bohuslav Chalupa
10. června 2020 - 11:07

„Pane Štěchu, aniž bych Vás - nebo ostatní senátorské kluky a holky - chtěl poučovat, jedno z úplně nejzásadnějších pravidel - doslova alfou a omegou jakékoliv smysluplné a produktivní vzájemné komunikace v Čínském (a obecně v asijském) prostředí je zásada v žádném případě nedopustit, aby partner/soupeř takzvaně "ztratil tvář" ....", napsal v souvislosti se zveřejněným názorem bývalého předsedy a nynějšího místopředsedy Senátu jinak i bývalého člena KSČ Milana Štěcha bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.

„Pokud Vám to nikdo neřekl a nejste mentálně schopni akceptovat, že jde o značně jiné, odlišné modely uvažování a chování, vycházející z úplně jiné filosofické podstaty fungování jiného civilizačního okruhu - a chovat se podle toho, ničeho nedosáhnete - respektive dosáhnete jen pohrdání (a budete označení za pohany)...to v tom lepším případě, v tom horším způsobíte přesně opačného výsledku než jste zamýšleli.
Chce to trochu, číst, studovat a nechat si poradit....." pokračoval v komentáři Chalupa.

„Pokud to nevíte a neumíte, pak doporučuji - držte se i s panem co prvoplánově strká nos do věcí, které jsou mu evidentně na hony vzdáleny, co nejdále od zahraniční politiky s Čínou a když už nic pozitivního nezařídíte,
tak České republice alespoň neškoďte.  A pokud to víte, pak nechápu, co jste si to zvolili za předsedu, nechápu, proč mu nezabráníte páchat politickou a kulturní sebevraždu......." má jasno Chalupa.


„A nebudu daleko od pravdy, když jsem přesvědčen, že z tohoto pohledu musí být pan Vystrčil i část Senátu směšná i pro samotné Taiwance," uzavřel svůj komentář bývalý poslanec Bohuslav Chalupa.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, facebookový profil Bohuslava Chalupy, foto: ps)