Důsledky multikulturalismu: Švédové prchají do Polska

zprávy

Švédští občané ve velkém počtu emigrují do Polska, utíkají před agresí uprchlíků ze Středního východu a Afriky, píše Nasz Dziennik s odkazem na Republikový úřad pro cizince.

Důsledky multikulturalismu: Švédové prchají do Polska
Muslimové ve Švédsku
7. srpna 2019 - 06:20

Každý rok se přihlásí k pobytu v Polsku několik stovek Švédů a letos celkový počet nových obyvatel dosáhl 2.500.

Podle článku existují v 80 švédských městech oblasti, v nichž dominují islamisté a kde se právo řídí podle  zákonu šaria. Největší no-go zóna je v Rinkeby ve Stockholmu.

„Policie se tam neobjevuje, ambulance nevstoupí.Vládne tam chaos, “ cituje Nasz Dziennik jednoho z členů online skupiny „Švédi v Polsku“ Patricka Lundina.

„Je obtížné žít ve městech, kde není možné bezpečně opustit dům po setmění, kde si děti nemohou hrát na zahradě a všechno vypadá, jako by země byla na pokraji občanské války. Jsem z toho unavený, “ uvedl Patrick Lundin.


„Oblasti vražd, zločinu, znásilnění, strachu a šaría. To jsou důsledky multikulturalismu a otevřených dveří pro migranty. Švédové prchají ze své země, aby našli mír a normálnost v Polsku. A není to tak dávno, co Občanská platforma (opoziční strana proti vládnoucí PiS) chtěla přijmout migranty v jakémkoli množství – hrůza! “, reagovala na svém blogu europoslankyně Beata Mazurková.

Nedávno přinesly Prvnizpravy.cz zprávu o tom jak mladí migranti „rozbíjejí“ zavedené pořádky a snaží se prosadit na úkor místních obyvatel, protože je léto tak diskriminují  návštěvníky venkovních bazénů a koupališť.

Arabské klany si "kolíkují" prostor ve venkovních bazénech v Německu


Je třeba také připomenout, že ve Švédsku existuje analogie opoziční německé strany „Alternativa pro Německo“ - „Alternativa pro Švédsko“. Na podzim roku 2018 aktivista švédské alternativy Jeff Al slíbil, že v případě, že vyhraje volby do Evropského parlamentu, vyhostí ze země 500 000 migrantů, ale politik nebyl zvolen do EP.

(rp,prvnizpravy.cz,naszdziennik,foto:arch.)


Anketa

Měla by se podle vás stát Ukrajina členem NATO?

Ano 16%
transparent.gif transparent.gif
Ne 69%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 15%
transparent.gif transparent.gif