Svátek má: Brigita

Zprávy

Velikost textu:

Jsem uprchlík, žádný pas nepotřebuji, přece mne pozvala paní Merkelová

Jsem uprchlík, žádný pas nepotřebuji, přece mne pozvala paní Merkelová

Znáte to všichni moc dobře, sice se pohybujeme v Schengenském prostoru, ale kontroly jsou na letištích důkladné, skenování, boty dolů, baterie notebooku, mobil, pas, porovnání vašich otisků prstů, skenování očí a to při každém vstupu, výstupu.

Ilustrační foto
29. října 2015 - 18:01

Zkrátka každý cestovatel zažívá nepříjemnou překážkovou dráhu, jste hnán v provazových drahách jako dobytek a to vše sledují kamery a bedlivé oko policie.

Chcete-li  legálně cestovat do schengenského prostoru, tak pro ne-Evropany to vůbec není jednoduché a je to často nemožné. Potřebujete schengenské vízum, které vám může být uděleno na zastupitelském úřadu země původu, za přísných podmínek, ale může být i odmítnuto  bez udání důvodů. A v schengenském prostoru se můžete pohybovat pouze s tímto vízem.

Ale co se stalo během několika posledních měsíců? 800.000 migrantů bez víz, bez kontrol cestovních pasů bez kontrol zavazadel, bez registrace a dokonce i bez průkazů vstoupili do schengenského prostoru, protože je pozvala... Merkelová.

My se na hraničních kontrolách někdy svlékáme až do spodního prádla a oni?

Co musíte prokázat k získání víza do Schengenského prostoru a hlavně do Německa:

  • Věrohodnost, účel a cíl cesty v Německu
  • Financování bydlení a cestovních nákladů z vlastních zdrojů nebo příjmů
  • Souhlas s opuštěním schengenského prostoru před vypršením platnosti víza
  • Předložení platného pojištění pro celý schengenský prostor a na celý pobyt mít cestovní pojištění s minimálním krytím 30.000 eur

800.000 migrantů se letos přistěhovalo do Evropské unie a jen stěží splnili tyto podmínky. Nejsou jim  kontrolována zavazadla podle celních předpisů. Ale to není třeba dělat, vždyť výběrčí daní si přijde na své u nás, když povezeme navíc karton cigaret protio celním předpisům.

Co však mohou migranti do EU přivézt nebo přinést? Cigarety, alkohol, drogy, zbraně, chráněné živočichy, pirátské kopie značkových produktů. Oh,  to jsou uprchlíci, pro které kontroly neplatí? Jak mám vědět, že jsou bez kontrol?


Proč když už máme oprávnění volně vstoupit do schengenského prostoru, jsme skutečně nejpřísněji kontrolováni a lidé, kteří pocházejí z válečné zóny, kde se se  zbraněmi a drogami volně obchoduje,  nemusí být kontrolováni?

Například, Afghánistán je na prvním místě ve světě ve výrobě drog a mnoho migrantů pochází odtud. Další  přicházejí z Pákistánu, Libye, Sýrie a Iráku, kde získat zbraně je stejně snadné jako u nás koupit  žvýkačku,  zkrátka jsou nabízeny všude.

Vláda Angely Merkelové pozváním migrantů zrušila všechny dosavadní imigrační zákony,  nelegálnímu  pašování otevřela stavidla. Nejen, že je komplicem trestních činů, ale také je jedním z pašeráků.

Je zřejmé, že zákony se vztahují pouze na nás, a ne pro množství  migrantů. Ale před zákonem bychom si měli být všichni rovni. Podle Dublinské úmluvy musí být uprchlíci přijati, kontrolováni a zadrženi v prvním azylu. Toto pravidlo ale neplatí, že paní  Merkelová?

Další příklad,  novináři a aktivisté byli považováni za potenciální teroristy a bylo s nimi tak zacházeno během zasedání Bilderberg v Tyrolsku, ale i během zasedání skupiny G7 v Bavorsku.

Nyní pustíte stovky tisíc migrantů do EU, mezi nimi mohou být skuteční teroristé, a nikdo to neřídí. Každá země tlačí migranty dál, ať pokračují do další země. Turci do Řecka, Řekové do Makedonie, Makedonci do Srbska, Srbové do Chorvatska, Chorvaté do Slovinska, Slovinci do Rakouska, Rakušané do Německa. Přesuny bez kontrol.

Financial Times: Zlatá éra "mutti" Merkelové je u konce

Bavorský předseda vlády Horst Seehofer požaduje po Merkelové, aby skončila s politikou otevřených dveří, ale ona tvrdohlavě odmítá.

Tento sebezničující nápad strhne  Německo do propasti. Zdá se, že za tím stojí zřejmě Merkelová, ale není možné nějak vysvětlit její chování. Nebo možná, že je nemocná? Že trpí ztrátou reality? Vše jasně ukazuje na symptomy duševních nemocí, jako je schizofrenie a organická psychóza.

Příště až budu cestovat do Schengenského prostoru a někdo mě bude chtít kontrolovat, řeknu jen: "Můj pas chcete vidět? Co děláte, spadnul jste s nebe? Já jsem uprchlík a váš vůdce Merkelová mě pozvala! Určitě  máte pro mě pozvání a volnou jízdenku!?"

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)