Návrat „dobrých mužů" a spravedlivá válka

zprávy

Bez ohledu na fakta, bez ohledu na pravdu! Podvody, lži, pomluvy zvítězily se znepokojivou lehkostí.

Návrat „dobrých mužů" a spravedlivá válka
Joe Biden, americký prezident
23. ledna 2021 - 03:20

No ano! Propaganda byla smrtící zbraní proti Donaldu Trumpovi. V propagandě stačí „být rozhodný a říci tak to je“.

Stačilo říci, že podvod byl „nemožný“, zatímco se odmítla možnost diskutovat o četných a do očí bijících důkazech.

Po politováníhodné a organizované invazi na Kapitol stačí říci, že příznivci Donalda Trumpa byli divocí. Využití kriminálníků infiltrovaných v tomto mírovém pochodu 6. ledna posloužilo k upevnění vítězství podvodu.

Ano, v propagandě stačí říci, není třeba prokazovat ani demonstrovat, stačí říci s jistotou a pevností. A hop! Boj je vyhraný.

Rouškovaná inaugurace byla pokrytecký obřad doplněný lživými narážkami. Tato odporná lež, že Donald Trump a jeho podporovatelé jsou vulgární rasisté! Jako by Trumpova vláda nešla ruku v ruce s několika zástupci všech „ rasových “ skupin .

Během této rouškované inaugurace hráli prakticky všichni řečníci kartu „ rasisty “, jako by se někdo právě osvobodil od rasistické vlády. Nenávistné narážky!

Ačkoli černé příznivce Donalda Trumpa lze vidět všude, ačkoli se procento voličů černých a latinoameričanů dramaticky zvýšilo, vše, co musíte udělat, je pevně říci a opakovat a mít co nejvíce mediálních propagandistů, kteří opakují, že Donald Trump je bílý rasista a v hlavách lidí se stává rasistou toho nejhoršího druhu.

Jaká odporná lež se opakovala a opakovala a opakovala lháři mediálního praporu!

Zavraždili jsme JFK a dnes vraždíme Donalda Trumpa. Metoda se změnila, ale zůstává stejně účinná. Dnes již není třeba fyzicky eliminovat lidi, abychom je mohli zavraždit, stačí je účinně očernit a zničit.

Umění obviňování je naprosto zvládnuté. Hromadné atentáty lze provést jednoduše pomocí hromadné manipulace s médii k obvinění nebo označení skupiny osob, které mají být zničeny. Stačí říci, že „trumpisté“ jsou rasisté a nebezpečná extremistická „pravice“, a doufáme, že můžeme postavit armádu dobrých Samaritánů, kteří jsou připraveni vyrazit a eliminovat jejich takzvané „ nežádoucí “ spoluobčany .Podvodný globalistický klan je zpět ve Spojených státech u moci. Tento pro-war, pro-Made in China a anti-nacionalistický, anti-Made in USA klan (také anti-Made ve Francii, anti-Made v Quebecu a anti "Made in" všech zemí, kde jsou slušné mzdy). Pokrytci, kteří mají jemné projevy jednoty a říkají, že jejich odpůrci jsou domácí teroristé.

Pokrytectví v celé své slávě je proto zpět u moci. Biden opakovaně opakoval své přání sjednotit zemi, přičemž prohlásil, že musí eliminovat tyto domnělé teroristické bílé rasisty, kteří jsou zastánci Donalda Trumpa.

S návratem tohoto oddaného klanu Deep State manipulujícího senilní loutkou, kterou je strašidelný Joe Biden, to bude návrat války.

Za krátkou dobu uvidíme slavný ISIS, který se znovu objeví v Sýrii, aby konečně obnovil válku a eliminoval Bašára el Asada, posledního arabského prezidenta v čele sekulární vlády.

Uvidíme návrat notoricky známé teroristické skupiny Al-Káida, tentokrát do Íránu . Můžeme tak zahájit „výrobu souhlasu“ pro novou spravedlivou válkou proti Íránu.

Dojde k návratu okupačních jednotek do Iráku pod záminkou, že do Iráku pronikají teroristé Al-Káidy ze sousedního Íránu.

V Afghánistánu dojde k nárůstu zabíjení, aby se ospravedlnil návrat okupačních vojsk.

Budeme svědky „mediálního návratu“ ruských útočníků na Ukrajině a samozvaní spravedliví půjdou na podporu Ukrajinců v boji s tímto nešťastným Putinem.

Severní Korea obnoví testování raket . Napětí v Asii se obnoví. Americká armáda provede provokativní cvičení se svými japonskými a jihokorejskými spojenci.

Čína bude muset ukázat své svaly . Samozvaný spravedlivý loutkový klan Bidenů řekne, že je nucen upevnit svou vojenskou přítomnost v Asii, aby bojoval proti těmto zlým Číňanům.

Stručně řečeno, bude to návrat „dobrých kluků“ proti padouchům . Amerika bude znovu připravena prolévat krev, aby zachránila „ svobodný svět “ (sic) a svrhla diktátory.

Na úrovni domácích politik budou sociální problémy spojené s rasismem a chudobou rychle zameteny pod koberec, aby ustoupily benevolentním projevům a úsměvům.

Celá neoliberální globalistická oligarchie, která se setkává v Davosu a Bilderbergu, nyní dýchá lépe. Protiválečný nacionalista Trump byl odstraněn. Nyní musí zajistit, aby se nikdy nevrátil k moci a aby se nikdo z této povahy nikdy nemohl znovu objevit. Je nemožné najít ve světě miliardářů další skutečně oddanou osobu. Nikdo v tomto bohatém prostředí nemá chuť obětovat svůj život a své jmění, aby sloužil své zemi a svým opuštěným spoluobčanům. Všichni tito miliardáři navíc milují levnou pracovní sílu, ať už v Číně nebo v jakékoli jiné zemi. Všichni dávají přednost výrobě v Číně, Tchaj-wanu, Indii, Mexiku před drahou místní výrobou.

Joe nebo jeho skupina pokrytců s námi bude hovořit o vytváření „zelených“ pracovních míst, zatímco přemístění pracovních míst pracně repatriovaných Donaldem Trumpem. Bude trvat jen několik týdnů, než zničíte čtyři roky boje Trumpovy vlády o obnovu místní ekonomiky, která snížila nezaměstnanost  a zvýšila nejnižší mzdy. .


COVID!

Nyní, když je Trump vyloučen, budeme pokračovat v šílenství?

Covid byl z velké části k usnadnění Trumpovy eliminace. Mistrovská maškaráda nominace na Bidena to výmluvně podtrhla. Kromě masky pokrytectví byla v centru pozornosti dvojitá maska. Potřesení pěstí nebo lokte nahradilo potřesení rukou. Co chceš, chlub se!

Trump je nyní mimo hru, takže brzy uvidíme, co je nebo byla hlavní funkce Covid. Byl vytvořen Covid k eliminaci Trumpa nebo to bylo vytvořeno na zničení ekonomiky malých a středních podniků, a proto instalovat novou ekonomiku za „ Bigs “ při instalaci nového diktátorského „ normálu “?

Investice do podvodu byla smutná událost.  Byl to temný den. Jako by jsme během několika hodin uhasili slabé světlo, které jsme mohli zahlédnout na konci tunelu naděje.

(rp,prvnizpravy.cz,agoravox,foto:arch.)


Anketa

Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano 67%
transparent.gif transparent.gif
Ne 16%
transparent.gif transparent.gif
Nevím 17%
transparent.gif transparent.gif