Nechte se očkovat jenom tam, kde je k dispozici resuscitační zařízení

zprávy

Národní zdravotnická služba (NHS), státní zdravotní systém ve Velké Británii, začala v úterý očkovat proti Covid-19 pro vlastní frontový personál a miliony Britů.

Nechte se očkovat jenom tam, kde je k dispozici resuscitační zařízení
Ilustrační foto
11. prosince 2020 - 06:20

Prvnímu pacientovi byla injekčně podána dávka stále experimentální vakcíny Pfizer BioNTech za velké přítomností médií. Jednalo se o 90letou ženu na invalidním vozíku, které se blíží 91 let. Řekla, že je nadšená, že může bez obav trávit Vánoce s rodinou. K zájmu médií přispělo také to, že pacientem č. 2 byl 81letý muž jménem „William Shakespeare“.

O den později vydal britský regulační úřad pro drogy vydal varování poté, co dva zaměstnanci očkovaní NHS,  vykazovali alergické reakce.

Oba nejmenovaní zdravotničtí pracovníci potřebovali okamžité ošetření po vzniku příznaků krátce po očkování.

Podle NHS měli na vakcínu „anafylaktoidní reakci“, která způsobila vyrážku, dušnost, otok obličeje a jazyka nebo pokles krevního tlaku.

MHRA ve středu varovala, že všichni pacienti s anamnézou „těžké alergické reakce“ by se měli vakcíně vyhnout.

Rovněž uvádí, že očkování by mělo být prováděno pouze v místech, kde jsou k dispozici resuscitační zařízení.

Dr. Andrew Garrett, výkonný viceprezident ICON pro vědecké operace, poznamenal: Velká klinická studie používaná k podpoře schválení vakcíny MHRA zahrnovala lidi s „historií závažných nežádoucích účinků souvisejících s vakcínami“. / nebo závažná alergická reakce (např. anafylaxe) na složku studie (intervencí) ".


Protože velké množství lidí, zejména v Evropě a ještě více v Americe, je na něco alergických, jedná se o do očí bijící varování.Podle NHS trpí v zemi až sedm milionů lidí alergiemi natolik závažnými, že potřebují lékařskou péči - zatímco přibližně 250 000 lidí musí EpiPen nosit stále.

Existují odborníci, kteří již dlouho říkají, že silný nárůst alergií v západní společnosti pochází z celého procesu očkování, počínaje dětmi, protože dochází k masivnímu zásahu do imunitního systému.

Protože alergie je nadměrná patologická obranná reakce imunitního systému na určité normálně neškodné látky prostředí (alergeny, antigeny).

Americký úřad FDA uvádí, že údaje o účinnosti a bezpečnosti vakcíny Pfizer splnily jejich očekávání pro schválení. Varoval však také, že 0,63% lidí ve skupině s vakcínami hlásilo ve studiích možné alergické reakce.

Peter Openshawovi, profesoru experimentální medicíny na Imperial College v Londýně, se nelíbí varování alergikům, protože jejich počet označil za „velmi malé číslo“.

Ale, to není vše. Ve Spojených státech zemřely nejméně 2, možná 3 z 86 účastníků studií společnosti  Pfizer a Moderna během několika týdnů po testovacích očkováních.


„Proč se začíná očkování u  90leté ženy a 81letého muže? Pokud vůbec, mělo by „větší smysl“ „chránit“ 50-60leté, kteří dělají pro společnost něco produktivního. Mohlo by to být proto, že pokud brzy zemřou, je to věkem a ne vakcínou?,“ ptá se von Freeman na blogu Alles Schall und Rauch a pokračuje v komentáři.

Ta očkovací show byla každopádně jen politickým divadlem. Možná jim stejně byla injekčně podána pouze kuchyňská sůl. A myslíte si, že si tvůrci diktatury hygieny nechají očkovat stejnou špínu, jakou dostává dav?

Pak jsem si všiml, že koronoví alarmisté ospravedlňují odstávky, povinnost nosit roušku a obecné odstavení společnosti a ekonomiky, protože 0,1% populace může na Covid-19 zemřít (údajně). Ale je naprosto v pořádku, že 0,63% vykazuje závažné alergické reakce z očkování a může na něj zemřít.

Úžasné je, že testovací očkování bylo použito pouze speciálně pro testované subjekty, které jsou zcela zdravé a nemají žádné alergie. Má to být praktická zkouška ke schválení?

To, že očkování by mělo být prováděno pouze na místech, kde jsou k dispozici resuscitační zařízení, nás všechny přesvědčuje, že? Pokud se při špatně testované vakcíně zhroutíte a upadnete do kómatu, můžete být resuscitováni.

Otázka, kterou navrhovatelé vakcín nikdy neodpověděli, pokud vakcína chrání lidi, kteří jsou očkováni, proč jsou pro ně neočkovaní lidé hrozbou?

Proč je chce člověk diskriminovat, znevýhodňovat a oddělit? Je to naprosto nelogické!

To je stejně nelogické, jako kdybyste na staveništích museli nosit helmu, ale pokud ji nenosíte, ohrožujete ty, kteří ji nosí.

Je to proto, že očkování není o ochraně, ale o opaku a o čipování, kódování a sledování?

Proto jsem alergický na lži a falešné zprávy, stejně jako na vakcíny měnící DNA pro viry s mírou přežití 99%.
Jako alergik nemohu být očkován, jak se tomu oficiálně říká. Jsem si jistý, že najednou máte „alergie“ ;-)

Každý, kdo si dobrovolně nechá podat injekci „uspěchané“ vakcíny bez dlouhodobého testování bezpečnosti, i když jsou výrobci konkrétně chráněni před nároky na náhradu škody, má virus v hlavě a měl by si nechat zkontrolovat svůj duševní stav, končí komentář von Freeman.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)


Anketa

Kdo by měl být novým českým eurokomisařem?