Svátek má: Vratislav

Zprávy

Velikost textu:

Roberts: Řeknete mi, proč Američané zvolili Bidena, když je nezastupoval

Roberts: Řeknete mi, proč Američané zvolili Bidena, když je nezastupoval

Základnu voličů Joe Bidena tvoří sexuální devianti, pedofilové, Antifa, Black Lives Matter, nelegální mimozemšťané, feministicky indoktrinované ženy, které si myslí, že jsou nadřazené, dodavatelé obrany…

Paul Craig Roberts, americký publicista
26. ledna 2021 - 04:20

… organizované zájmové skupiny, které platí dobře, a jejich washingtonské lobby.   Číselně je Bidenova základna velmi malá. Skládá se z nejméně žádoucích prvků v zemi, píše v komentáři americký publicista Paul Craig Roberts.

Biden chce Dát ptáka té polovině americké populace, kterou tvoří Ženy, aby upřednostnil malou hrstku transgenderových zrůd nebo, hůř, falešných prohlašujících, že jsou transgenderové, ale kteří jsou opravdu misogynisté, kteří si užívají vytěsňování žen z ženského sportu . Pod Bidenovým výkonným nařízením brzy nebudou v ženských sportech žádné skutečné ženy založené na pohlaví.  Ženský sport se bude skládat ze sportovců druhého a třetího stupně, kteří nemohou soutěžit v mužských sportech.Bidenův příkaz s názvem „Prevence a boj proti diskriminaci na základě genderové identity nebo sexuální orientace“ umožňuje sportovcům soutěžit ve středoškolských a vysokoškolských sportech podle jejich genderové identity, nikoli biologického pohlaví.

Prezident nám vnutil výsledek ukradených voleb zkorumpovanými pravidly,   slíbil „jednotu“.   Kde je nějaká jednota, když je ta polovina americké populace, která upozornila na krádež voleb, odmítnuta jako „terorističtí nepřátelé demokracie“.   Politika identity demokratů brání jakékoli jednotě. Pravidla nejsou rovná, uzavírá komentář P.C.Roberts..


Prezident Spojených států Joe Biden zrušil nařízení svého předchůdce Donalda Trumpa, které zakazovalo transgenderovým osobám sloužit v americké armádě. Splnil tím jeden ze svých předvolebních slibů, po němž dlouho volaly zejména organizace bojující za práva leseb, homosexuálů, bisexuálů a transsexuálů (LGBT)

(rp,prvnizpravy.cz,p.c.roberts,foto:arch.)
Souhlasíte s tím, že Česká republika dodává zbraně na Ukrajinu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
23%
Ne
transparent.gif transparent.gif
54%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
23%