Svátek má: Dalibor

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Mariánský kult vypadá na první nespasený pohled"hezky",ale je nebiblický!"Polobohyně Marie"je odvozenina pohanských kultů(ISIS,IŠTAR,SEMIRAMIS)!BO​ŽSKÉKRISTOVSTVÍ=TROJJEDINNÝ MONOTEJISMUS(OTEC-SYN VDUCHUSVATÉM//žádnýřeckýpohans​kýPantheónps...
• Pod kopií sochy P.Marie-Petřín-Strah.kl.byla pronesena muslimkou fatva nad Prahou,video!ytb aj.JOHANNES ROTHKRANZ:KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM.pdf Pro fide catholica.aeronet.cz diskuse:VÍME PRVNÍ:PIRÁTSKÁ POSLANKYNĚ ŽALUJE NELU LÍSKOVOU,aj.tomášmarnýtadesco!
• RSFR mělo být přece zasvěceno dle Proroctví z Fátimy Panně Marii.Proč to žádný z papežů dodnes neučinil?!!aj.na Petříně pod Strahovským klášterem stojí krajany-exulanty j.darovaná socha kopie ze Staromáku nad Mahralem!!(Fr.Sauer a spol!)
• A démonům se nemá ustupovat! PÍSMO praví:BIBLE:EFEZSKÝM:4,27 NEDÁVEJTE MÍSTO ĎÁBLU.! - no a v tý Emeryce,ti demo-guwernéři,tomu ďáblu místo dali- a zlým organizovaný multikulti dav zapaloval,raboval,ničil,zabíje​l a mrzačil.....! ODSTUP!! satane!
• "Na pražském Staroměstském náměstí vztyčují mariánský sloup".Pan sochař Váňa by udělal určitě Frantovi Sauerovi Kyselovi ohromnou radost.Kulaté výročí bitvy na Bílé hoře 8.listopadu 1620 je totiž více než v dohledu!.
• Češi,braňte dnešní Rusko.Povolte mu zas základny v Brdech s atomkami,tanky,terorem ruských agentů.Zasloužíte si mít jejich ochranu.Budou nás rádi zas okupovat na věčné časy a nikdy jinak.Chránit před válkou!KGB pudlík-plk.Vaculík,blb politrukblb,v.v.Kolín
• Nic než národ;nic než Vlast!Však Zemana zajímá jen chlast!Sotva sice leze,však doprdele Putinovi si vleze,sThen Pi-Thusem pikle kuje,čínské šmejdy podporuje!Však my voli,co toho vola volíme,za ním v šiku stojíme,je přece náš velitel,nás estébáků Spussytel
• Pěkně čínští komunisti rozjezdili tanky ty desetitisíce demonstrujících Číňanů, vrah komunista udělal největší masakr světa,snad i větší než r.1917 vrah Lenin se Stalinem!USA SE MÁ CO UČIT,A TO DEMONSTRUJÍCÍ HÁZELI BOMBY A RABOVALI!
• Babiš podle posledního rozhodnutí EU bude vracet na 500 miliard dotací, které si nakradl pro svůj Agrofert. Agrofert bude vprdeli a stále soudně stíhaného Babiše a Zemana čeká defenestrace od nespokojených Čechů,první kolo začne 9.6.už Milion chvilek.
• Okupant a fašista Lavór chce obnovit pomnik vraha Koněva?? Áchachacha, áchachacha už je jen podstavec a na něm hajzl!! Okupant a odporný nácek RuSSák u nás zas by chtěl v Česku rozkazovat? Áchachacha,to je ale hňup, žéé jóó nemilí soudruzi,vocas Áchacha
• Jak místní zrudlí kolaboranti uslyší Kalousek,skřípaj zuby a serou bobky.Několikrát v EU vyznamenaný ministr financí snižoval zadlužení ČR,nečerpal stovky miliard dotací a nestavěl si z cizích peněz čapí hnízda...A vo tom to je!!
• Za totáče jsme nezamykali dveře do baráku na sídlišti,byly normálně pořád dokořán, děti si hráli venku bez obav ze zločinu a drog, senioři důvěřiví, nejsou zvyklí vidět lumpárnu a podvod A BABIŠ, Zeman I MINISTR VNITRA UŽ 5 LET NIC NEDĚLÁ-je stále hůř!
• Kalousek nic nepřeklopil lháři žádných -5%, to sis soudruhu spletl s Putinem, Rus po obsazeni Krymu šel do hajzlu na -6%!Za Kalouska to šlo na 0% za obrovské krize, teď s Babišem to je už -10% a 500 miliard dluhu navíc!!
• Klaus za hubičku rozprodal ČR Babišovi,Kellnerovi za tichého souhlasu Zemana ..a v závětří svých paláců nad tučnými bankovními konty Babiš,Faltýnek z ANO se vám smějí,přidělují si dál všechny dotace,odpouštějí si daně-Kam se hrabe Klausova finanční mafie
• Za Kalouska,v době světové krize 2009 dokázal Kalousek udrźet schodek rozpočtu na -192 miliard. Babiš se Šílerkou plánuje nyní schodek rozpočtu na -500 miliard. KATASTROFA, ANO,BUDE LÍP NIC NEZVLADLO!!
• Tak se manžel agent StB Miki 20081953 rozhohnil,že při tapetování a pomlouvání se zase posral,omylem si vytřelprdel s fotkou Ovara, teď mlátí hlavou do zdi a kvílí,že ho dohnala STB se kterou i jako jeho kámoši Bureš,Falmer,Zeman-Man makal.Vaculíková
• t.tyden.cz/rubriky/domaci/gene​ral-vacek-v-cssr-byly-atomove-​zbrane_60937.html Tož tak soudruhu komunisto, určitý blbe politrukblbe v.v.!! Tobě ovšem jako politrukblbovi asi o tom neřekli, abys nebyl pomýlený soudruh, přiznej se, viď?
• Při demonstracích 20.8.1969,zemřeli 3 demonstranti,2 příslušníci milicí.Toš tak.Pro pořádek...ALE JEN KECY,LŽI,pro pořádek jen v Brně bylo 20 zastřelených,500 odvlečených,zmlácených do bezvědomí,20 tisíc vyhozených ze zaměstnaní,nesmělo se o tom psát!
• Kalda býval akční už tenkrát.Frajeřil v pionýru,v SSM a v lidové straně.V podstatě byl IN už onehdá...Ale na soudru Zemana neměl,ten vstoupil do pionýru a SSM,ale i do KSČ,ze které ho vyrazili,pak živořil,ale pak se v r.1984 upsal StB jako agent "Man"!
• Podívejte se na flightradar24.com!Plno malých letadel bez označení na něm ve vzduchu:Zbraslav-pochybuji,že mapují keltské hradiště! a z Mnichova Hradiště-Březiny zase až nad Ostravu?!!?Včera v 03:00 nad ČR,SR,částí Polska ani 1 letadlo?Pročpak asi?TADE...
• A tady je pokračování :Muž zlomil strom u Lavičky Václava Havla a způsobil škodu 50 tisíc, hrozí mu až rok vězení Za znásilnění nezletilé dívky u Litoměřic uložil soud Afričanovi dvouletý trest
• Jo to jsme to dopracovali.Osvobodili nás jen Amíci, kádruje se, volby se uznají jen když se to hodí, o Rusku a Číně se mluví jen s hysterickou nenávistí. Kdo je nevidí bez černých brýlí toho zapíšou kádrovací tribunály do seznamů!!!
• Bé bé ve....já žádný úložiště jaderneho odpadu u nás nechci!!! když potřebují elektřinu tak výzvu svou starou a ta tře lišči ohon...